Stylová novinka z Rakouska

Slyšeli jste již o jedinečné novince na trhu se žaluziemi? Jestliže si nejste jistí, o čem mluvíme, tak vám vše osvětlíme. Jedná se o žaluzie Luxaflex Megaview s lamelou o rozměru 25 milimetrů, které se vyznačují svým luxusním a kvalitním systémem, jenž pochází z nedalekého Rakouska. 

Stylová novinka z Rakouska

Pokud jste hledali pro svá okna produkt, jenž nabízí výbornou viditelnost, jste u Luxaflex Megaview správně. Zajímá vás, jakým způsobem se to výrobcům podařilo? Není to žádné tajemství. Za úžasný výhled můžete poděkovat jedinečnému dvojímu uložení hliníkových lamel. 

Avšak pouze k pohledu ven žaluzie neslouží, nenechte se zmýlit. Je to samozřejmě také efektivní ochrana proti slunečnímu záření a zároveň nechtěným pohledům kolemjdoucích do vašeho interiéru. Jedná se mimo jiné i o stylový doplněk, proto si můžete vše doladit ke stávajícímu vybavení. Existuje totiž velké množství různých barevných variací i povrchů. Stačí si jen vybrat!

Další jejich pozitivní vlastností je ovládání. Je totiž velmi jednoduché – buď využijete provázek, nebo naklápěcí tyčku. Zajisté vás také potěší, že se jedná o žaluzie, které je možné nainstalovat nejenom u speciálních typů oken, ale i u plastových oken, dřevěných eurooken, běžných oken i hliníkových oken.

Proč vám ale o této novince říkáme? Společnost MM-Žaluzie Praha nemohla být pozadu a nabídla tento luxusní systém v sortimentu svým zákazníkům. Samozřejmě se jedná o větší investici než u klasických žaluzií, ale občas se vyplatí investovat do kvality, nemyslíte?

Chcete si spočítat, na kolik by vás toto luxusní vylepšení oken domácnosti vyšlo? Naše kalkulačka je vám k dispozici! Stačí do ní zadat rozměry a požadovaný typ a budete vědět, na čem jste. 

Přijďte si vše nezávazně prohlédnout do naší firemní vzorkovny, kterou najdete v Praze 9 a rozhodněte se, zda je právě tento typ to, co byste ve svém bydlení chtěli!

© 2023, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO