Sítě proti hmyzu Praha

Sítě proti hmyzu Praha

Sítě proti hmyzu již dnes nejsou jen na stálo připevněné rámy sítí do oken či dveří. Dnešní sítě proti hmyzu v Praze nabízí řešení pro moderní domy či byty. Dokáží ochránit před nežádoucím hmyzem – jsou plně funkční a přitom nijak nepřekáží při manipulaci. Řeč je o plissovaných sítích proti hmyzu a rolovacích sítích proti hmyzu.

Nejen v Praze jsou velice moderní novostavby, které mají k dispozici jen menší balkóny, u kterých je manipulace s klasickou dveřní (otevíravou) sítí obtížná a zabírá zbytečný prostor. Zde se perfektně hodí právě rolovací sítě proti hmyzu či plissovaná síť proti hmyzu. Ušetří potřebné místo a přitom splní stejnou praktickou funkci. Plissované sítě proti hmyzu Praha se dají využít i v rodinných domech, kde je trend velkých francouzských oken. Na tato okna je svou velikostí nevhodné umisťovat klasicky otevíravé sítě proti hmyzu, proto je plissovaná síť perfektním řešením.

 

Rádi Vám poradíme s výběrem

Sítě proti hmyzu v Praze Vám namontujeme do jakéhokoliv domu či bytu, přesně dle vašich požadavků. Vše si pečlivě přeměříme, aby výsledná montáž proběhla bez zbytečných nepřesností. S výběrem vhodné sítě proti hmyzu Vám rádi pomůžeme, zastavte se za námi na naši vzorkovnu na Praze 9, kde si můžete jednotlivé typy sítí proti hmyzu prohlédnou a osahat.

 

© 2023, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO