O firmě

 


 

O firmě

Chcete-li můžete přepnout na naše nové webové stránky www.mm-zaluzie.cz

Vítejte na stránkách firmy MM-Žaluzie Praha a středočeský kraj

Něco o mně:

Jmenuji se Martin Miškovič je mi 44 let a tímto oborem se zabývám už 26 let, věřte či ne, na první zakázku jsem jel tramvají s balíkem žaluzií na rameni a v ruce s nářadím, v té době byly jen dřevěná dvojitá šroubovací okna,montáž byla daleko obtížnější než dnes, dnes už jen tak někoho neseženete, kdo na stará okna umí žaluzie motovat, dnes je vše o mnoho jednodušší. Žádné látky nebo sítě proti hmyzu nikdo neřešil.

            Inzerát 5x5cm v té době ve Zlatých stránkách stál 45 000.- na rok! O internetu nebo mobilu jsem si mohl nechat jen zdát.Nic takového nebylo, měl jsem sešit a tužku a čekal u pevné linky na telefon.To naštěstí trvalo asi jen 2 roky,po té už začala "éra" prvních mobilů.Na počítač jsem si musel,ale ještě počkat.Zatímco dnes se řemeslníci rodí s mobilem a počítačem v ruce, já se musel "prokousat" začátkem počítačů,webových stránek, emailů apod..Pochopit reklamu na internetu atd..

             Když se stará okna měnila za nová plastová začaly zlaté časy..Hodně oken a málo "žaluziářů, tuto dobu jsem zažil.Postupně jsem se přišel z látkami, které dnes jsou ke stínění naprosto běžné ,garnýžemi, sítěmi proti hmyzu, různými roletami , plissé doplńkami apod.. Teď již musím čelit nové konkurenci, ale tak už to prostě bývá.

Dnes už klasické žaluzie nestačí.Pořád sleduji nové trendy, doplńuji různé výrobky a nabírám nové dodavatele.Zákazníků pořád přibývá a vrací se i staří zákazníci, za což jsem velmi rád.Dnes jsem již přenechal montáže technikovi,ale dál zaměřuji ,jednám, vyřizuji- zkrátka moc práce, pro Vás zákazníky mám připravené vzorkové studio s asistentkou,která Vás uvede, předvede výrobky ,vzorníky ,připraví cennovou nabídku.

Historie:

Naše firma byla založena v roce 1997 a specializuje se na stínící techniku vhodnou pro interiér, ať už jako dekorace nebo zastínění - zatemnění (zejména žaluzieroletyjaponské stěny). Za dobu trvání firmy jsme navštívili několik tisíc bytů, domů, kanceláří apod...

Žaluzie v Praze

Proč si nás vybrat:

   Za naši hlavní přednost považujeme především rychlost, dochvilnost a používání pouze kvalitních materiálů od kvalitních dodavatelů se zárukou až 5 let!; na místě zaměření , se snažím  se zákazníkem vymyslet nejvhodnější řešení zastínění nebo dekoraci pro jeho interiér. Doporučuji, ale navštívit vzorkovou prodejnu.

Při konzultaci má zákazník možnost si veškeré naše produkty prohlédnout a vyzkoušet, vybrat vzorky barev, materiály a podobně.

Mám za ssebou tolik let historie,zázemí vzorkového studia již 15 let na jednom místě.Stejné ičo a stejné telefoní číslo už přes 26 let.

Naší dominantou je také "kalkulace předem", kdy zákazník formou formuláře zcela nezávazně zašle rozměry pro vybraný produkt a ten samý den nebo den druhý obdrží cenovou nabídku s přesnou cenou vč. DPH a montáže. Takového způsobu objednání využívají zákazníci již v 70%, můžete si však objednat zaměření žaluzií i bez předběžné kalkulace přímo u Vás doma.

Přijímáme zakázky v Praze a středočeském kraji.

Naše reference a doporučení od zákazníka - zákazníkovi už 26 let nám zajišťuje neustálý příjem zakázek.Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům..

Vzorkové studio: http://www.mm-zaluzie.com/vzorkovna

 

© 2023, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO