Rolety Praha

Rolety Praha

Kvalitní stínící doplňky jsou již v dnešní době samozřejmostí téměr v každém domě, bytě i kanceláři. U nás, v MM žaluzie Praha, Vám dodáváme žaluzie, rolety a další stínící doplňky nejen kvalitní, ale čekat od nás můžete i moderní design, který dokážeme sladit s jakýmkoliv interiérem.

Rolety v Praze Vám dodáme včetně montáže přesně na míru Vašich oken. Pokud tedy hledáte nové stínění pro Váš domov či kancelář a vybrali jste si právě interiérové rolety, pak se na nás neváhejte obrátit – telefonicky nebo si s námi domluvte schůzku na naší pobočce na Praze 9. Rádi s Vámi probereme Vaše požadavky, co od rolet Praha očekáváte, jaký design si představujete a jakou mají v daném pokoji plnit funkci. Na všech těchto požadavcích totiž při výběru rolet Praha velmi záleží.

Interiérové rolety Praha uspokojí přání jakéhokoliv zákazníka. V nabídce máme klasické rolety Hi-decor, rolety Leha a rolety Isotra Verra, které se dříve používali hlavně pro zastínění místnosti, ale dnes jsou i skvělým dekoračním doplňkem. Podle typu zvoleného materiálu Vám tyto rolety dopřejí příjemné zastíněný slunečních paprsků a nebo úplně zatemnění. Rolety Rollite Vám při plně zatemňující látce dopřejí naprosté zatemnění díky vodícím lištám, ve kterých se roletka stahuje a je možné je ji tak zastavit v jakékoliv poloze.

Na své si u nás přijdou i vyznavači moderních a netradičních typů stínění jako jsou bambusové rolety, římské rolety či záclonové rolety Silhouette. Tyto typy rolet Praha jsou oblíbené při zútulnění pokojů, především ložnic.

K dispozici máme také látkové rolety R-lite, které je možno namontovat na všechny typy střešních oken (ROTO, FAKRO, VELUX a další) a jsou k dostání v různých barvách i materiálech.

 

Hledáte kompromis?

Líbí se Vám žaluzie Praha i rolety Praha a nemůžete se rozhodnout, které z těchto stínění bude lepší? Pak pro Vás budou ideální volnou právě Duo Rolety Praha, které jsou kombinací právě žaluzií a role. Jsou moderní, praktické a můžete si je vybrat v různých barevných i materiálových provedeních.

 

© 2023, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO