O firmě

Vítejte na stránkách firmy MM-Žaluzie Praha a středočeský kraj

Naše firma byla založena v roce 1997 a specializuje se na stínící techniku vhodnou pro interiér, ať už jako dekorace nebo zastínění - zatemnění (zejména žaluzieroletyjaponské stěny). Za dobu trvání naší firmy jsme navštívili několik tisíc bytů, domů, kanceláří apod...

Za naši hlavní přednost považujeme především rychlost, dochvilnost a používání pouze kvalitních materiálů od kvalitních dodavatelů se zárukou až 5 let! Zakázky jsou v naprosté většině zrealizovány do týdne; ode dne, kdy si zákazník objedná zaměření a konzultaci na místě montáže, kde se snažíme se zákazníkem vymyslet nejvhodnější řešení zastínění nebo dekoraci pro jeho interiér. Žaluzie lze objednat  do 5 dnů!

Při konzultaci má zákazník možnost si veškeré naše produkty prohlédnout a vyzkoušet, vybrat vzorky barev, materiály a podobně.

Naší dominantou je také "kalkulace předem", kdy zákazník formou formuláře zcela nezávazně zašle rozměry pro vybraný produkt (měření dle nápovědy u políčka kalkulace) a ten samý den obdrží cenovou nabídku s přesnou cenou vč. DPH a montáže. Takového způsobu objednání vyžívají zákazníci již v 70%, můžete si však objednat zaměření žaluzií i bez předběžné kalkulace přímo u Vás doma.

Přijímáme zakázky v Praze a středočeském kraji.

Naše reference a doporučení od zákazníka - zákazníkovi nám zajišťuje neustálý příjem zakázek.Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům..

Vzorkové studio si můžete  prohlédnout virtuálně u nás na stránkách ve složce kontakty. 

© 2019, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO