Římské rolety – elegantní řešení zastínění oken

Pokud přemýšlíte o roletovém zastínění pro váš domov, tak určitě zvažujete, jaký typ z široké nabídky různých druhů zvolit. Na českém trhu je jich velké množství a pro lidi, kteří se v tomto oboru příliš nevyznají, může být obtížné si správný druh vybrat. Avšak proto jsme tu my v MM-Žaluzie, abychom vám představili a ukázali jednotlivé druhy i výhody nabízených druhů rolet.

Římské rolety – elegantní řešení zastínění oken

Jako první se podíváme na zub římským roletám. Jaké jsou jejich přednosti? Připravili jsme pro vás čtyři body, které vám mohou pomoci v rozhodování. 

1. Elegantní vzhled

Římské rolety jsou pokládány za šperk mezi zastíněními skleněných ploch. Jedná se o velmi elegantní volbu do každé domácnosti. Díky velkému množství nejrůznějších barev a vzorů si zajisté vybere i ten nejnáročnější zákazník a dodá tím interiéru svého domova nápaditost a speciálnost.

2. Snadná údržba a změna látky

Jestli budou rolety už dost zaprášené nebo se vám je podaří jiným způsobem znečistit, snadno vše dáte opět do pořádku. Většina římských rolet z naší nabídky je totiž vyrobena tak, aby se dala prát v pračce a zároveň i žehlit, díky čemuž se velmi ulehčí klasický úklid. Navíc je látka rolet připevněna na hliníkový profil suchým zipem, takže se dá lehce odejmout a urychlí se tak celý proces úklidu nebo případné změny látky.

3. Jednoduché ovládání

Římské rolety se ovládají řetízkem. Tento praktický mechanismus umožní nastavit roletu v poloze, kterou zrovna potřebujete a snadno si tak zvolíte míru zastínění.

4. Možnost stylového rozložení

Běžné rolety se navíjejí, avšak římské rolety se vyznačují svou schopnosti se skládat! Díky tomu se váš interiér může stát ještě více elegantní, protože je můžete rozložit dle libosti.
Už jste se rozhodli, zda máte zájem o římské rolety, které jsou nejenom elegantní, ale zároveň i efektivně zastíní interiér? Ano? Tak se podívejte na naši nabídku a vyberte si!

© 2023, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO