Posuvné japonské stěny povznesou váš interiér

Toužíte po žaluziích, které budou neobyčejné? Hledáte řešení zastínění, nad kterým užasne každá vaše návštěva? Pak jistě oceníte japonské posuvné stěny, které můžete mít v některém z oslnivých designů.
 

Posuvné japonské stěny povznesou váš interiér

Japonské stěny jsou velice zajímavou a oblíbenou alternativou ke klasickým žaluziím. Japonské stěny jsou často využívány v kancelářích, nejnovějším trendem je však jejich využití v moderních designových interiérech, kterým přidají na vzdušnosti a eleganci.

Pro moderní japonské posuvné stěny se používají látky s designovými motivy, které esteticky doplní váš interiér a vdechnou mu neopakovatelnou atmosféru. Praktické japonské stěny jsou nejen skvělým doplňkem, ale také výbornou volbou pro zastínění nejen velkých oken. Pasovat budou do jakéhokoli interiéru, určeny jsou ale především pro zastínění větších prosklených ploch, a to bez ohledu na počet oken i křídel.

Instalace japonských posuvných stěn probíhá tak, aby po jejich shrnutí absolutně nebránily ve výhledu. Tuto výhodu oceníte určitě doma i v kanceláři. Zastínění okem však není jejich jediným možným použitím, japonské stěny můžete použít také k předělení místnosti. Jako dělící příčka mohou sloužit nejen v kancelářích, ale používají se také ve školách, nemocnicích, či kdekoli jinde. Montují se převážně ke stěně, nebo stropu, a to pomocí hliníkových drážek, do kterých se pak snadno zaklapne pojezdový profil.

Japonské stěny slouží jako skvělý ekvivalent a v některých prostorech mohou nahradit i klasické žaluziePraha je městem, kde vám nabízíme montáž posuvných japonských stěn i dalších tipů žaluzií. 

© 2023, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO