Zajímavosti

Japonská stěna je více než jen stylové stínění

Japonská stěna je více než jen stylové stínění

Když se řekne japonská stěna, většině z nás se nejspíš vybaví asijskou kulturu, látky prošité tygřími hlavami a mnoho dalšího. Pro mnohé bude však překvapením, že japonské stěny jsou ve skutečnosti moderní a elegantní posuvné stěny bez tygřích motivů. Najdete je navíc stejně tak ve francouzských, českých a amerických domácnostech jako v těch japonských.

Plissé žaluzie jsou jako bohatý jídelní lístek

Plissé žaluzie jsou jako bohatý jídelní lístek

Jste ten typ člověka, který si jen těžko vybere z jídelního lístku, vzorníku barev nebo čehokoli jiného, protože chce zkrátka vše z nabídky? Tak to si teprve užijete s plissé žaluziemi. Plissé mají totiž jednu velkou přednost – pro někoho nevýhodu - že je snazší udělat je na míru. Snadno je prostě uděláte podle sebe.

Garnýže jako součást moderního bydlení

Garnýže jako součást moderního bydlení

Když se řekne garnýž, velkému množství lidí se vybaví něco archaického, minulého, historického, zkrátka něco, co do moderního bydlení příliš nezapadá. Také ve většině panelových domů, aspoň při pohledu zvenčí, pozorujeme výraznou převahu žaluzií, u rodinných domů potom velmi často také rolety. Byla by však chybou říci, že garnýže do moderního bytu a domu nepatří, protože mají mnoho předností, kterých u rolet a žaluzií jen těžko docílíte. 

Žaluzie nebo rolety? Pro nerozhodné jsou tu duo rolety

Žaluzie nebo rolety? Pro nerozhodné jsou tu duo rolety

Pokud právě řešíte dilema, jestli pořídit rolety či žaluzie, existuje velmi elegantní a netradiční řešení vašeho problému. Jedná se o duo rolety. Že jste o nich ještě neslyšeli? To není divu, protože se jedná o relativně nový, zároveň však designově přínosný typ stínění, který si postupně buduje pevnou pozici na českém trhu. 

Zobrazuji 4 (17 - 20 Z celkových 33+)
© 2021, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO