Římské rolety

Římské rolety Římská roleta, která je utvořena profilem se suchým zipem a vytahovací mechanikou ovládanou řetízkem, má mechanismus, který je určen pro lehčí dekorační látky. K římským roletám dodáváme komplet mechanickou část.  Cena podle rozměru výklenku.


Objednat montáž rolet můžete po celé Praze a okolí.

Barvu můžete vybrat v naší vzorkovně. Vzorky barev zde.

 

Římské rolety ROMAROMA - římská roleta s řasenými sklady

Je dekorativní, elegantní a stylová. Tato roleta je atraktivním doplňkem k oknům. Vytažením římských rolet se utváří efektní a pravidelné sklady. Obrovským plus této rolety je její lehká údržba. Látka rolety je přidělaná k hliníkovému profilu pomocí suchého zipu. Proto je velmi snadné její odejmutí. Materiály, z kterých jsou římské rolety vyrobeny je možno prát. Roleta se ovládá pomocí řetízkového mechanismu. Díky tomuto mechanismu se roleta zastaví v jakékoliv poloze a umožňuje regulovat míru zastínění interiéru.

Vhodné textilie k výrobě:

Textílie je možné vybírat jen ze speciálního vzorníku. Je to kvůli odlišnému materiálu látky oproti standardní roletám.


Návod na zaměření:

Pokud umisťujete dvě nebo více rolet vedle sebe, je potřeba mezi nimi nechat aspoň 1,5 až 2 cm mezeru a to z důvodu, že látka rolety je měkká a nedrží tak přesný tvar jako rolety klasické.  Roleta vytváří pravidelné sklady a potřebuje dostatek místa na to, abyste mohli otevírat okno (u horního profilu zůstane poté sklad o výšce asi 22 cm). Před montáží je třeba vyzkoušet, jak daleko od otvoru roletu umístíte, protože při vytváření skladů má roleta určitou „tloušťku‘‘


Návod na použití:

Římská roleta se ovládá řetízkem, který je umístěn na boku. Čím víc budete za řetízek tahat, roleta se bude odvíjet nebo stahovat.


Návod na údržbu:

Ještě než se rozhodnete roletu udržovat, prohlédněte si etiketu rolety.  Velká většina materiálů je možné prát v automatické pračce do max. 30°C a žehlit.

© 2023, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO