Aktuality

Mini roletka SunDeco

Mini roletka SunDeco

Představujeme Vám nový výrobek  - SunDeco mini roletka do rámů oken a bez nutnosti vrtání. Tyto roletky jsou vyvinuty především s ohledem na zákazníka. Pokud si rozmyslíte výměnu stínícího doplňku, nebude okno nijak poškozeno vrtáním.

Oblíbenost plissé roste

Oblíbenost plissé roste

Jeden z našich zákazníků si vybral stále oblíbenější plissé ze vzorníku Isotra. Plissé se prodává stále častěji, a to i přes vyšší pořizovací cenu než u klasických žaluzií. Každý týden od nás odcházejí zákazníci, kteří původně uvažovali o žaluziích, ale nakonec změní objednávku na plissé. Plissé si můžete prohlédnout v naší vzorkovně na Praze 9.

Vertikální žaluzie Praha

Vertikální žaluzie Praha

Těsně před koncem roku 2015 jsme dostali za úkol vybavit třídy a kabinety na základní škole ve Stodůlkách žaluziemi. Škola si vybrala vertikální žaluzie a požadavkem bylo, aby byly žaluzie namontované za tři dny. To pro naši firmu nebyl samozřejmě žádný problém a zde můžete vidět i finální výsledek.

Žaluzie Praha

Žaluzie Praha

Během tohoto týdne jsme vybavili zdravotní zařízení Canadian medical care žaluziemi Cetta 35. Tyto žaluzie se používají především pro velké plochy a v tomto případě byla použita výška 360 cm.

Zobrazuji 4 (17 - 20 Z celkových 33+)
© 2021, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO