Závěsy jako z pohádky

Kdo by si nepřál bydlet ve vzdušném interiéru, které dominují velká okna. Taková okna je však potřeba zastínit, a pokud nejste zrovna příznivcem klasických žaluzií a rolet, pak pravděpodobně oceníte praktičnost záclon a závěsů.
 

Závěsy jako z pohádky

Pro jejich snadné zavěšení je však potřeba vybrat tu správnou garnýž. Účelné a praktické garnýže vám umožní pracovat v interiéru nejen s dekorativními závěsy, ale třeba také se závěsnými dekoracemi. 

Nevíte jaký typ garnýží zvolit? Pak si přečtěte o jednotlivých stylech a vyberte si, které budou nejlépe slušet vašemu domovu. Dřevěné garnýže a záclonové tyče budou jedinečně doplňovat interiér laděný do klasického stylu. Montáž dřevěných garnýží v Praze a okolí vám pomůžeme uskutečnit, stejně tak je tomu i u dalších typů garnýží a záclonových tyčí.

Nechcete-li, aby byly garnýže příliš výrazným prvkem vašeho interiéru, pak byste měli zvolit raději plastové či dřevěné kolejničky, které svým minimalistickým designem nijak nenaruší styl vašeho interiéru. Tyto kolejničky jsou zapuštěné a můžete na ně zavěsit jakékoli záclony či závěsy, díky praktickým háčkům. Styl garnýží či kolejniček, které si pro svůj domov vyberete, vám doporučujeme pečlivě promyslet, budou totiž součástí vašeho bydlení dlouhou řádku let díky své skvělé životnosti. Další oblíbenou variantou jsou garnýže kovové, u většiny garnýží a záclonových tyčí si můžete zvolit také vzhled jejich zakončení, díky tomu můžete vašemu domovu dodat třeba i nový styl. Garnýže jsou nepostradatelnou součástí vašeho domova, pokud se chcete se slunečnámi paprsky vypořádat díky módním závěsům či záclonám.

Pokud se vám jeví montáž garnýží příliš složitá, neváhejte nás kontaktovat a my vám vybrané garnýže v Praze dovezeme a namontujeme přímo u vás doma. Můžete si tak být jisti, že montáž vašich garnýží proběhne bez problému.

© 2023, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO