Zasklením balkonu si splníte sen a zároveň i ušetříte

Už od dětství jste toužili po prosklené zimní zahradě, kde byste mohli trávit nedělní posezení s přáteli nebo třeba ranní kávy? Pokud se vám ji nepodařilo do této chvíle pořídit, ale rádi byste to nyní už změnili, tak pro vás máme připravené řešení.

Zasklením balkonu si splníte sen a zároveň i ušetříte

Pokud vlastníte u svého bytu či domova balkón, lodžii či verandu, kterou je možné zasklít a vytvořit tak nové místo k pobývání, neváhejte a běžte do toho! Nese to s sebou hned několik výhod, které zajisté oceníte.

Vybraný prostor je po instalaci zasklení chráněný před nepříznivými vlivy počasí. Ať je zima, déšť nebo nepříjemný vítr, tak díky této skvělé úpravě si budete moci dopřát poklidného odpočinku i třeba na svém balkóně nebo lodžii. Další výhodou je snížení hluku a prachu, který se vám do vašich obytných prostor pravidelně dostával. Velkou výhodou také je úspora za vytápění.

Nabídka našeho e-shopu obsahuje hned tři typy zasklení balkónů – Termoglas, Glassa a Standard. Jaké jsou v nich rozdíly, které by vás mohly zajímat?

Termoglas je bezrámový a moderní zasklívací systém, který je pro své uživatele velice snadno ovladatelný. Jeho předností je dlouhá životnost, příznivá cena, a navíc u něj není třeba ani mnoho údržby. Vybírat si můžete ze sestav jednodílných až osmidílných.

Glassa je hliníkový systém zasklívání, který je vhodný pro lodžie, balkony, zimní zahrady nebo i verandy. Vytvořit si s jeho pomocí můžete další obytný prostor, který můžete využít pro ranní kávy nebo večerní posezení za každého počasí!

Standard je zasklívací systém, jenž je vyroben z bezpečnostního tvrzeného skla a hliníkových profilů. Vyznačuje se svou dlouhou životností, rychlou montáží a neinvazivním zásahem při instalaci, který nenaruší celkový vzhled vašeho obydlí.

Jak vidíte, tak každý ze systémů má svá specifika, avšak všechny mají něco společného – dopřejí vám kvalitní odpočinek i na místě, kde to třeba ještě předtím nebylo možné. A to se vyplatí, nemyslíte?

© 2023, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO