Žaluzie pro lepší výhled

Jestliže patříte mezi velké procento lidí, kteří (ať už z jakéhokoliv důvodu) nemají rádi každodenní vytahování a stahování žaluzií či rolet, takže je raději jen otočí do polohy, která nechá pronikat světlo do interiéru. Ale zároveň chcete mít co nejlepší výhled ven, tak právě pro vás jsou určené žaluzie Luxaflex Megaview.

Žaluzie pro lepší výhled

Jedinečný na nich je systém uložení jednotlivých lamel, které se ukládají po dvojicích a tím vám mezi sebou v otevřeném stavu umožní dvojnásobný prostor pro výhled z okna. Už se tak nebudete muset přemlouvat ke „zbytečnému“ vytáhnutí žaluzií během dne, když je večer musíte zase stáhnout dolů. Ovládají se stejně jako jiné typy žaluzií a to buď provázkem, nebo tyčkou; manipulace s nimi je totožná jako u běžných typů.

Kromě již zmiňovaného výhledu poskytují určitou zvláštnost ve vašem interiéru. Vypadají sice jako klasické žaluzie, ale díky uložení lamel a především množství barev a vzorů, z nichž si můžete vybrat, se i tak obyčejná věc jako žaluzie může stát designovým prvkem, který oživí váš byt či dům.

Ovšem i tento typ žaluzií má své nedostatky. Jedním z nich je vyšší pořizovací cena, než za jakou si můžete pořídit klasické žaluzie. Dalším nedostatkem pro někoho může být to, že si nemůže vybrat materiál, ze kterého budou lamely vytvořeny. Zákazník se tak musí „spokojit“ s plastem. Vzhledem k již zmiňovanému množství barev a vzorů se ale tento nedostatek stává téměř bezpředmětným.

Žaluzie Luxaflex Megaview zajisté nejsou něčím, bez čeho byste se v žádném případě neobešli, ale určitě se časem mohou stát něčím, co vám rozjasní den. A kdoví, třeba si časem bez nich nedovedete svůj pohled z okna ani představit.

© 2023, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO