Žaluzie Ondulette

V každém odvětví je třeba inovovat a vymýšlet stále něco nového. To samozřejmě platí i pro oblast stínící techniky. Lidé se od sebe chtějí lišit a běžné žaluzie a rolety začínají být poměrně ordinérní, a tak není divu, že vznikají žaluzie z nových ekologických materiálů, nebo s různými tvary lamel, anebo různé stínící techniky obecně.

Žaluzie Ondulette

Na podobném základě vznikly například japonské stěny, bambusové žaluzie či žaluzie Cetta. A právě jednou z nejžhavějších novinek jsou žaluzie Ondulette.


Tento typ žaluzií byl vytvořen především proto, aby ve vašem interiéru vytvořil jedinečný vzhled, který upoutá oko nejednoho návštěvníka. Unikátní vzhled ale žaluziím nic neubírá na jejich funkčnosti, takže brání slunečnímu světlu pronikat do interiéru stejně dobře jako klasické žaluzie.


Nepravidelné tvary lamel jsou navrženy tak, aby při jejich zatažení vytvořily s pomocí stínů nejrůznější geometrické obrazce, nebo uklidňující vlny. Tvoří tak na okně obraz, čímž se i z jinak obyčejných žaluzií stávají žaluzie neobyčejné. A výsledný dojem tak opravdu stojí za to.


Žaluzie Ondulette se nabízejí také ve formě Varioline, díky které můžete žaluzii ovládat posunutím horní, nebo spodní lišty. Zastíníte tak opravdu jen tu plochu, kterou chcete a přes zbytek okna se můžete v klidu dívat ven. Naklápění lamel je pak zajištěno kolečkem na horním profilu.


S pomocí žaluzií Ondulette se zajisté odlišíte od vašich známých, navíc si můžete být jistí, že vám tyto žaluzie budou závidět, protože jejich vzhled uchvátí snad každého. Tak neváhejte a vyměňte své staré žaluzie za originálnější verzi jinak nestárnoucích horizontálních žaluzií.

© 2023, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO