Žaluzie Hit II uspokojí i náročné zákazníky

Interiérové žaluzie bývají v posledních letech neodmyslitelnou součástí oken bytů i domů a málokdo by se bez nich v dnešní době obešel. Jedná se totiž o skvělou stínící techniku, která navíc zamezuje i nechtěným pohledům kolemjdoucích přesně tak, jak si sami nastavíte.

Žaluzie Hit II uspokojí i náročné zákazníky

Dá se obecně říct, že všechny interiérové žaluzie v sobě nesou tři užitečné funkce – ochranu proti slunci, zajištění soukromí a zároveň i stylový vzhled. Toužíte po nich ve svém domově také a už vás nebaví neustále prát a měnit záclony? Tohle by mohlo být účinné a pohodlné řešení.

Avšak co dělat, když hledáte ty nejkvalitnější žaluzie na celém našem trhu, protože se nespokojíte jen tak s něčím? Není třeba se ničeho obávat, protože i pro takové náročné zákazníky máme v Žaluziích Praha připraveno vhodné řešení, kterým jsou žaluzie Hit II.

Jejich kvalita jde vidět především v převodovkách, které se využívají pro jejich jednoduché ovládání. Potvrzením pravdivosti tohoto tvrzení je pětiletá záruka, která se na tento typ žaluzií vztahuje. Dobrou zprávou také je, že Hit II můžete nainstalovat do plastových oken i euro oken.

Avšak v čem jsou tyto žaluzie tak výjimečné? Jde hlavně o výrobní postup a provedení horního profilu. Právě ten je totiž uzpůsoben tak, aby se zajistila maximální ochrana proti průniku světla mezi první lamelou a horním profilem. Další plusové body Hit II získává taky za různé barevné variace lamel, kde je skutečně z čeho vybírat. U provedení profilů si navíc v případě zájmu můžete navolit i imitaci dřeva, což zajisté ocení všichni milovníci přírodních dekorů.

Pokud navíc máte zájem, tak u Hit II je možné nainstalovat i brzdu, s jejíž pomocí zastavíte žaluzii na jakékoliv výškové úrovni okna bez potřeby fixace řetízkem.

Jak vidíte, tak tyto žaluzie jsou jednoduše nadčasovým řešením, které vám zpříjemní pobyt ve vašem domově na dlouhá léta.

© 2023, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO