Žaluzie Euro Brilant pro plastová a euro okna v mnoha barvách

Máte doma platová okna a přejete si brilantní řešení pro jejich zastínění? Pak jsou právě tyto žaluzie tím pravým tipem pro vás. Elegantní řešení vytahování žaluzií pomocí řetízku i domykavé provedení žaluzíí, to jsou jen některé z jejich výhod.

Žaluzie Euro Brilant pro plastová a euro okna v mnoha barvách

Co jistě oceníte, to je oblý design těchto žaluzií a možnost výběru z nepřeberného množství barev a vzorů lamel. Barvu lamel si můžete vybrat nejen podle vlastního vkusu, dobré je také myslet na celkový vzhled interiéru i exteriéru vaší domácnosti. Barvu, nebo vzor žaluzií proto doporučujeme vždy zvolit tak, aby byly elegantním doplňkem interiéru.

Euro Brilant si můžete pořídit v mnoha barevných variantách. Vyberte si barevné žaluzie přesně podle vašeho vkusu. Základní barvy lamel se pohybují od klasičtějších kovových barev a metalíz, až po výraznější barvy, jako jsou červené žaluzie, hnědé, nebo černé žaluzie a další. K základním barvám žaluzií, které jsou používány nejčastěji, patří bílá, hnědá, okrová a stříbrná. Velice oblíbenou a designovou variantou jsou lamely v provedení imitace dřeva, podle vzorníku si můžete zvolit přesně takovou imitaci dřevěného odstínu, která se bude vkusně doplňovat s vaším nábytkem. Barvu žaluzií si může zvolit podle vzorníku a jistě si vyberete přesně takovou, která stylově a vkusně ozdobí vaše okna. Při rozhodování o vzoru a barvě žaluzií dbejte na to, aby váš pokoj nebyl třeba příliš tmavý, při použití černých žaluzií, nebo nedošlo k tomu, že budou žaluzie příliš výrazným prvkem v interiéru.

Žaluzie Brilant jsou určeny pro eurookna a montují se do zasklívacích lišt. Chrání vás před nežádoucím světlem a jsou skvělou volbou pro vaše okna. Praha je jedním z měst, kde je potřeba myslet na zabezpečení a i co se týče soukromí, jsou vhodnou volbou právě žaluzie.

© 2023, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO