Vzory rolet Velux

Firma VELUX se specializuje na výrobu a montáž střešních oken. Jejich okna jsou kvalitní a tím pádem také velmi oblíbená. Jenže střešními okny dopadá do místnosti mnohem více světla než skrze běžná okna, a tak pokud máte střešní okno v ložnici, je žádoucí, abyste měli i kvalitní stínění těchto oken.

Vzory rolet Velux

Pro střešní okna se nejvíce hodí žaluzie, nebo rolety. Nevýhoda žaluzií je, že i přes veškerou snahu do interiéru bude stále pronikat světlo. Na druhou stranu rolety poskytují dokonalé zatemnění místnosti (v případě, že si vyberete plně zatemňující materiál).


To, že potřebujete střešní okno zastínit, si nemusíte uvědomit hned při jeho nákupu; dokoupit roletu až po nějaké době však není žádný problém. Každé okno má svůj kód, podle kterého se dá snadno dohledat velikost okna a všechny jeho charakteristiky. Naleznete ho na štítku, který je po otevření na hraně okna na stříbrném nebo zlatém štítku, je to například GGL, nebo MO6. My vám pak za pomoci tohoto kódu a informace o tom, která roleta vás zaujala, můžeme zaslat cenovou nabídku. Namontovat vám ji pak přijde technik zcela zdarma.


Výhoda rolet spočívá také v tom, že si vybíráte její barvu, nebo vzor. Roletu tak snadno přizpůsobíte barvě vašeho interiéru. Nabídka vzorů a barev na rolety se neustále rozšiřuje. V současné době se vzorník doplnil o rolety s motivy Disneyho pohádek jako například Bambi, Medvídek Pú, nebo Mickey Mouse, které se hodí především do dětských pokojíčků.


Na všechny vzory se pak můžete podívat v naší vzorkovně, kde vám navíc rádi poradí a odpoví na otázky spojené nejen s roletami na střešní okna.

© 2023, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO