Vertikální žaluzie se hodí do kanceláří i domovů

Už jste slyšeli tu fámu, že vertikální žaluzie se hodí jen do kancelářských budov? My vás můžeme ujistit, že tomu tak není a rádi vás z tohoto velkého omylu vyvedeme. Jedná se totiž také o velmi dobrý způsob, jak zastínit i místnosti vašich domácností. Nevěříte?

Vertikální žaluzie se hodí do kanceláří i domovů

Ať už je necháte nainstalovat do obýváku, dětského pokoje nebo třeba ložnice, tak určitě neuděláte chybu. Tento typ žaluzií totiž existuje v několika různých variantách, kdy každou lze přizpůsobit do požadovaných prostor. V naší nabídce si například můžete vybrat z nehořlavých materiálů, jež využijete hlavně v kancelářích nebo také i ze skelného vlákna, které je vhodné pro alergiky.

Říkáte si, v čem jsou další přednosti vertikálních žaluzií? Jde u nich hlavně o velmi moderní a efektivní možnost zatemnění vašeho interiéru, kdy zároveň nemusíte řešit, zda máte atypická okna nebo třeba oblouky. Jsou navíc elegantní a stylové, díky čemuž se hodí nejenom do každé kanceláře, ale také domova, ve kterém umí ocenit pěkný design. Využít je můžete i při předělení velkých místnosti na menší části.

Pozitivní je také možnost čištění, které je snadné a rychlé – postačí vám k tomu navlhčený hadřík nebo třeba vysavač. Životnost vašich žaluzií se díky tomu opět o něco prodlouží. Pokud rádi investujete smysluplně, tak zde je to možné!

V naší nabídce naleznete vertikální žaluzie od dvou výrobců – českého Isotra a rakouského Omnika. Stačí si pak jen vybrat ze široké nabídky nejrůznějších dekorů a můžete si užívat pěkného zastínění a zároveň stylového doplňku do vašich pokojů.

Vybírat si u nás můžete z decentních barev nebo třeba nejrůznějších pestrobarevných odstínů. V sortimentu také najdete látkové, plastové i dřevěné materiály. Ve finále však opravdu záleží jen na vašem vkusu a celkovém nádechu místností. Chcete mít vše sladěné? S námi můžete!

© 2023, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO