Vertikální žaluzie nemusí zdobit jen kanceláře, slušet budou i vaší domácnosti

Vertikální žaluzie známe především z veřejných prostor, hodí se do kanceláří i lékařských ordinací. Vertikální žaluzie samozřejmě najdou využití také v různých sálech, či školních prostorách. Je to velice oblíbený typ zastínění, a to především díky jejich skvělé ovladatelnosti a elegantnímu řešení.

Vertikální žaluzie nemusí zdobit jen kanceláře, slušet budou i vaší domácnosti

Právě elegance vertikálních žaluzií je příčinou toho, že jsou častou a praktickou náhradou klasických záclon i textilních závěsů. Ačkoli elegantní vertikální žaluzie známe především z veřejných prostor, mohou být velice vhodným zastiňovacím prvkem právě do vaší domácnosti. Praktické vertikální žaluzie budou zdobit nejen velká okna vašeho obývacího pokoje, ale mohou být součástí každé místnosti. Moderní interiér skvěle doplní, a to nejen jako stínící prvek na oknech, ale také je můžete využít k předělení místnosti. Ve veřejných prostorách a kancelářích je použití vertikálních žaluzií častější. I zde je však vhodně vybírat takové žaluzie, které stylově doplní konkrétní interiér. Vertikální žaluzie jsou vhodné také k zastínění netradičně tvarovaných místností, nebo jejich předělení.

Co se týče látek, ze kterých jsou vertikální žaluzie vyrobeny, máte na výběr z velkého množství barev i vzorů. Nemusíte se tedy omezovat na jednobarevné žaluzie, ale můžete si vybrat některý z mnoha dostupných vzorů. Vzorované vertikální žaluzie se velice hodí do domácností, ať už jsou pestrobarevné, nebo v elegantních barevných odstínech. Vyberte si takový vzor nebo jednolitou barvu žaluzií, který bude vkusně doplňovat design vašeho interiéru.

Pokud máte v domácnosti větší okna, dostatek prostoru a rádi byste zvolili méně tradiční formu stínění, pak jsou pro vás vertikální žaluzie jako stvořené. Velice elegantní řešení tohoto typu žaluzií, které jsou snadno ovladatelné i udržovatelné, vás jistě potěší.

© 2024, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO