Venkovní rolety a žaluzie

Venkovní rolety vás chrání v létě před nepříjemným sluncem, ale jsou neocenitelné také v zimě, kdy pomáhají udržet teplo uvnitř domu a zabrání také uniku tepla. Proto vám doporučujeme venkovní rolety. 
 

Venkovní rolety a žaluzie

Ty vám totiž mohou pomoci se snížením nákladů na topení, ba co víc, v létě zase omezí vaše náklady na klimatizaci. Hliníkový pancíř venkovních rolet, stejně jako ten plastový, se roluje do schránky. Ovládání tohoto vychytaného systému můžete provádět mechanicky, tedy ručně, nebo elektronicky.

U našich venkovních rolet oceníte německé komponenty Alukon, které jsou proslulé svojí špičkovou kvalitou. Záruční doba na venkovní žaluzie je 4 roky a na výběr máte z nepřeberného množství typů a baterií. Venkovní rolety se postarají o vysoký stupeň zastínění a snížení hladiny venkovního hluku, který je propuštěn dovnitř domu. Venkovní žaluzie chrání před nepříznivými vlivy a pomáhají vám s úsporou energie, a také jsou účinnou ochranou proti vloupání. Venkovní rolety opatřené speciálními závěsy jsou ideální na chatu, jelikož díky těmto závěsům nejde nadzvednout pancíř rolety a můžete si také objednat uzamykatelné rolety.

Venkovní žaluzie z hliníkových lamel jsou opatřeny horním nosičem, lanky, nebo vodícími lištami. Ovládání venkovních žaluzií je buď klasické ruční, nebo také motorické. Hliníkové venkovní žaluzie jsou moderním typem zastínění a budou slušet každému domu.  Právě tyto žaluzie jsou v posledních letech nejčastějším typem stínění a jsou praktické pro svou vlastnost zvyšování tepelné ochrany budov. Naklápěcí lamely vám pomohou s regulací denního světla, stačí je plynule regulovat podle potřeby. A jak je o s větráním, když jsou žaluzie zavřené? Místnost můžete větrat i v tomto případě. Větrání při zatažených venkovních žaluziích je možné.

Vybrat si můžete z mnoha typů venkovních žaluzií a zvolit tak ty, které nejlépe doplní váš domov. Venkovní žaluzie jsou skvělým a především funkčním doplňkem pro vaše fasády.

© 2023, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO