Toužíte po něčem netradičním?

Pokud sháníte kvalitní stínící techniku, která je svým vzezřením neobvyklá a přitom vzhledově přitažlivá, tak nyní zpozorněte. Společnost MM-Žaluzie Praha nabízí ve své nabídce bambusové žaluzie, které tyto podmínky splňují!

Toužíte po něčem netradičním?

Jedná se o přírodní variantu žaluzií, které slouží k zajištění efektivní ochrany proti slunečnímu záření a také pro zamezení nežádoucích pohledů z ulice. Na jejich výrobu se využívá tenkých lamel, které jsou spojeny lepením. Díky tomu se docílí maximální tvarové stálosti, což zajisté ocení všichni, kteří nemají zájem o výrobek, jež se časem zkroutí. 

Některé z vás zajisté zaujme také informace, že se tento typ žaluzií dá využít nejenom pro účinné zastínění vašeho domácího interiéru před sluncem nebo nechtěnými pohledy z ulice. Díky možnosti zavěšení do stropu nebo zdi totiž velmi dobře poslouží také pro prostorové rozdělení vaší místnosti. Jedná se o skutečně stylový a víceúčelový doplněk do vaší stávající výbavy!

Předností bambusových žaluzií je jejich široká možnost využití. Kromě obyčejných místností se totiž dají nainstalovat také do prostředí, které bývá obvykle vlhké. Říkáte si, jak může být takový materiál vhodný do vlhka? Je to docela jednoduché. Bambus je obvykle tvrdá a zároveň pružná travina, která obsahuje křemík. A právě ten stojí za touto skvělou vlastností. 

V případě, že se rozhodnete právě pro tyto žaluzie, tak se můžete těšit na různé přírodní barevné variace, které mají dlouhodobý odstín.

Jestliže váháte, zda by se vám bambusový materiál líbil i naživo a chtěli byste se na něj podívat nejenom na obrázku, tak vás potěšíme. Stačí se zastavit do naší firemní vzorkovny, kde vám bude daný typ ukázán ve své celé kráse! 

Pokud toužíte do svého obydlí zařadit něco netradičního a přesto krásného, tak tento typ je jasná volba. Stačí si vybrat z uvedené nabídky.

© 2023, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO