To nejlepší pro vaše okna

Všichni se snažíme mít vždy to nejlepší, co je jen možné. To samé platí nejen pro výběr oblečení, potravin, spotřebičů, ale čehokoliv jiného, takže i pro stínící techniku. Při výběru zvažujeme kvalitu a provedení výrobku, cenu, kterou jsme za něj ochotni zaplatit a v neposlední řadě i celkový vzhled dané věci.

To nejlepší pro vaše okna

Právě cena bývá často určujícím faktorem při výběru čehokoliv, i když ne zcela objektivním. Vždyť slevovat ze svých požadavků na kvalitu jen proto, že je něco dražší, než jsme na začátku očekávali, sice znamená, že ušetříte, ale s nakoupeným zbožím nebudete nikdy zcela spokojeni.

Nejkvalitnější žaluzie pro plastová i euro okna jsou zajisté žaluzie Hit II, které nejen plní svoji funkci a přitom skvěle vypadají, ale navíc se velmi snadno ovládají, takže i když jste unavení po celém dni plném práce, vytáhnout žaluzie v oknech pro vás bude jako mávnutí pírkem. Navíc je na ně poskytnuta záruka 6 let (ne že by to bylo zapotřebí, žaluzie vám v plastových i euro oknech vydrží bez problému mnohem déle).

Žaluzie Hit II jsou výjimečné ale také v dalších ohledech. Mají speciálně tvarovaný horní profil, který zabezpečuje opravdu minimální průnik světla mezi první lamelou a profilem. Dále se k nim dá přikoupit brzda, jenž zajišťuje zastavení žaluzie v kterékoliv poloze, bez nutnosti fixace řetízku do aretačního držáku. Průchod světla přes plastové či euro okno bude vždy odpovídat vašim momentálním potřebám.

Tento typ žaluzií se může na první pohled zdát velmi konzervativní a obyčejný, ale poskytuje mnoho možností, jak si žaluzie přizpůsobit vašemu stylu a vkusu. Nejen, že je možné si vybrat barevné provedení lamel i profilů, ale je možné je vyrobit v provedení imitace dřeva. Další, co můžete barevně upravit, je řetízek na ovládání žaluzie, kde je na výběr přibližně 6 barev, které podtrhnou její celkový charakter.

Tak neváhejte a dopřejte sobě i svým oknům to nejlepší, co svět stínící techniky nabízí.

© 2023, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO