Sušáky na prádlo

Asi málokoho by napadlo u firmy MM Žaluzie hledat sušák na prádlo, na první pohled totiž žaluzie a sušák nemají mnoho, respektive vůbec nic společného. Jenže na druhý pohled mezi nimi najdeme několik souvislostí.

Sušáky na prádlo

V tomto článku nebudu mluvit o klasických rozkládacích sušácích, které zabírají místo kdekoliv, kam je v interiéru postavíte, ale budu mluvit o sušácích, které se instalují vně oken. Instalovat se však dají i na lodžie, nebo balkony, jako u všech našich produktů záleží na přání zákazníka. Takovéto sušáky jsou vhodné především pro obyvatele menším bytů, kde není místa nazbyt, nebo obecně pro ty s bytem, jež nemá balkon. Naše sušáky vám tak nabídnout uvolnění prostoru uvnitř interiéru a zároveň sušení na čerstvém vzduchu a slunci, jakou nabízí běžné balkonové šňůry na prádlo. Ovšem klasického domácího sušáku se úplně nezříkejte, přece jen je počasí proměnlivé a ne za každého ročního období se dá sušit prádlo venku. Sušáky jsou navíc opravdu pevné, a tak se nemusíte bát, že by vám pod náporem mokrého prádla rozbil.

Na výběr máte hned několik typů a rozměrů. Od pevného, se kterým se nedá nijak manipulovat, až po sklopný a třípolohový - s oběma posledními typy se dá manipulovat tak, aby vám nepřekážely například ve výhledu z okna. A rozměry? Nejmenší se vyrábí ve velikosti 70 centimetrů a ten největší měří centimetrů 200. Poskytnou vám tak prostor na usušení malého, ale i opravdu velkého množství prádla.

Sušák na prádlo už tak nemusí být jen otravnou překážkou ve vašem bytě, ale může se stát opravdu praktickým pomocníkem, který vám pomůže a zároveň ozvláštní váš byt navenek.

© 2023, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO