Střešní okna? Žádný problém

Každý, kdo má střešní okno, tak ví, jaký problém vyvstává přitom, když hledáte vhodné zastínění. Kvůli svému sklonu se do nich nehodí jen tak ledajaký typ stínění, ale důležité je především uchycení žaluzií, nebo rolet, které způsobí to, že zastínění bude dokonalé.

Střešní okna? Žádný problém

A právě onu dokonalou přilnavost rolety (žaluzie) k oknu zajišťují pevné hliníkové lišty v univerzálních barvách bílé, nebo stříbrné. Rolety pak mají možnost aretovat ji, tedy ponechat v jakékoliv pozici. Zastínění tak můžete nastavit přesně podle pronikajících slunečních paprsků. Průsvitnost paprsků si zvolíte společně s výběrem rolety a to výběrem materiálu, který poskytuje úplný či částečný průnik světla. Žaluzie oproti tomu nabízejí klasické úplné zatemnění, částečné (s roztaženými lamelami, ale s horším výhledem), či žádné v případě, že je žaluzie zcela vytažená.

Ani skutečnost, že se jedná o střešní okna, neznamená nějaká omezení ve výběru vzorů, barev a designů, které se dají použít ať už na žaluzie, nebo rolety. Naše vzorkovna vám tak poskytne při výběru stínění na střešní okna veškerý komfort výběru stínění na klasická vertikální okna.

Jestli si nejste jisti tím, zda jsou námi nabízené žaluzie, nebo rolety vhodné pro vaše okna, tak si nemusíte dělat starosti. Oba typy stínění jsou totiž vhodné pro všechny druhy střešních oken, ať už jsou od firmy VELUX, ROTO, nebo FAKRO. Univerzalita stínění je pro nás důležitá především tím, že se snažíme uspokojit veškeré nároky našich zákazníků tak, aby od nás odcházeli spokojení a s úsměvem na rtech.

© 2024, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO