Stavíte dům? Přemýšlet nad stínícími doplňky se vyplatí již při hrubé stavbě

Pronajatá garsonka Vás již přestala bavit? Rádi byste své finance investovali do něčeho vlastního? Pokud jste se rozhodli pro stavbu vlastního domu a jste právě ve fázi hrubé stavby, pak určitě zbystřete! Přemýšleli jste již nad výběrem vhodných stínících doplňků? Tohle je ten pravý čas...

Stavíte dům? Přemýšlet nad stínícími doplňky se vyplatí již při hrubé stavbě

Výstavba hrubé stavby je ten správný čas, kdy můžete popustit uzdu své fantazii a vybrat si v oblasti stínících doplňků cokoliv vás napadne. Pokud s některými typy stínění počítáte již při hrubé stavbě, může Váš dům ve finále působit opravdu dokonale.
 

Venkovní stínění má svá omezení

Líbí se Vám venkovní rolety či žaluzie? Rozhodnutí pro venkovní stínění lze učinit kdykoliv, pokud na ně ale budete myslet již při hrubé stavbě, bude to vypadat dokonale. Instalační krabice, které ukrývají vytažené venkovní rolety nebo žaluzie je možné zabudovat – schovat přímo pod fasádu. Tyto krabice potom neruší vnější pohled na dům/fasádu a vytažené žaluzie či rolety nijak neruší vzhled domu. Na první pohled vůbec nepoznáte, že nějaké takové žaluzie na domě jsou. 
 

Uvnitř interiéru se meze nekladou

Nejste zastánci venkovních stínících doplňků? Pak máte v podstatě volné ruce a rozhodnutí, jaký typ stínění si pořídíte, můžete nechat na později. V dnešní době existuje opravdu velký výběr různých typů žaluzií i rolet. Klasické žaluzie se dnes nevyrábí pouze z hliníku, ale například i v bambusovém či dřevěném provedení. Do módy se vrací plissé žaluzie, které jsou dnes vyladěny k dokonalosti a vyrábí se v různých barevných provedeních. Velmi oblíbené jsou japonské stěny, které lze využít nejen ke stínění, ale hlavně ke zútulnění a designovému doladění interiéru. Stále v kurzu jsou i rolety, které také nevypadají tak jak si je pamatujeme z panelových domů. Různé barevné odstíny i typy. Zajímavým moderním doplňkem interéru se mohou stát například Duo Rolety

Pokud právě stavíte dům, pak právě nyní je ten správný čas pro rozhodnutí, zda zvolíte venkovní či interiérové stínící doplňky. Ušetříte si tím spoustu případných komplikací. A pokud si nejste jisti, nebojte se. Zastavte se za námi do vzorkovny a rádi vám poradíme.

© 2023, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO