Spočítejte si to sami

Vybrat si z široké nabídky žaluzií a rolet pro plastová i dřevěná okna je často velmi obtížné a cokoliv, co člověku pomůže v rozhodování, je vítáno s otevřenou náručí. Takovýmto pomocníkem můžou být rady od zkušených přátel či příbuzných, nebo od prodavačů.

Spočítejte si to sami

Někomu také může pomoci internet s nejrůznějšími diskusními fóry či články věnujícími se problematice stínící techniky obecně. Ovšem velmi nápomocná je zajisté i naše kalkulačka, která vám pomůže rozhodnout se pro cenově nejvíce vyhovující a zároveň vzhledově přijatelné stínění.

Cenově přesná kalkulace stínící techniky vyžaduje poměrně náročnou sérii měření. Jedině s pomocí všech potřebných údajů vám můžeme udělat nezávaznou kalkulaci i na dálku, bez toho, abyste za námi museli jezdit až do Prahy. Osobní návštěvu však doporučujeme kvůli tomu, abyste si vybrali přesně tu barvu, kterou chcete. Barevné zobrazení na počítači a ve skutečnosti se totiž může lišit. Pokud ale chcete některou z běžných barev, nemusíte za námi jezdit, kalkulaci vaší případné objednávky vám pošleme e-mailem, to však platí i pro stínění v netradičních barvách.

Nejdůležitějšími údaji pro spočítání ceny je typ okna (nebo více oken) a rozměry skel. Kalkulačka ale slouží i na spočítání cen pro naše netradičné produkty jako jsou například zasklení lodžie či balkónu anebo vanové zástěny. Vaše měření slouží pouze pro účely kalkulace, konečné rozměry, které se zadají do výroby, si pak přímo k vám přijedou změřit naši zaměstnanci. Nemusíte se tak obávat že když se v měření spletete, tak vám přijdou špatné žaluzie.

Předběžná kalkulace ceny vám pak bude zaslána během dne. Všechny informace pro správné rozhodnutí tak budete mít u sebe během několika hodin. Nic vám tak už nebude bránit v tom, abyste se pustili do úpravy vašeho domova.

© 2024, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO