Skvělá místnost pro odpočinek,která zaslouží také skvělé zatemnění

Skvělá místnost pro odpočinek,která zaslouží také skvělé zatemnění

Postel je v ložnici stejně důležitá jako osvětlení.

 

Ložnice  je místem pro příjemný spánek a stejně důležité jako kvalitní postel je světlo a zastínění.V tomto případě bych raději dal přednost víc než nákupu přes internet,obchodu a vzorkovým studií,vybrat si tu správnou postel nebo stínící techniku ve specializovaném obchodu a vše vyzkoušet.Je dobré pamatovat na to, že stejně jako se nechcete  vzbudit zlámaní z nekvalitní postele, tak dbejte také na důsledný výběr té správné stínící techniky,jelikož se jistě nechcete probudit světlem. Ke krásné posteli a ložnímu prádlu si můžete pořídit i stínící techniku v podobném stylu,díky které získáte útulnou atmosféru.

Při spánku a třeba čtení by vás nemělo rušit osvětlení,ani slunce ani jiné,ložnice která má být místností plnou klidu,volte decentní osvětlení a pouze lehce pronikající světlo z venku.

Zvuková izolace a správné zatemnění

Do ložnic a pokojů se správně hodí nábytek v klidových barvách, nesmí působit agresivním dojmem. Romantickou atmosféru mohou doplnit lampičky na nočních stolcích, které doplní i moderní styl pokoje.

K dobrému zatemnění místnosti pak slouží kupříkladu žaluzie,rolety popřípadě plissé s lehkým ovládáním. V menší ložnici, použijte velké zrcadlo, které ji opticky zvětší. Nebojte se  ani květinových dekorací. Dobré jsou ty rostliny, které v noci produkují kyslík.

 Zatemnění oken je pro  nerušený spánek důležité také zvuková izolace. Tou dosáhnete  například díky venkovním roletám.

Pro perfektní spánek je také dobré  na dostatečně větrat místnosti před spaním i v průběhu spaní. Na tuto maličkost nezapomínejte ani v zimním období.

tak dobrou noc..

 

© 2023, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO