Sítě proti otravnému hmyzu

Asi každý to zná - v létě otevřete okno a za chvilku už se vám po pokoji prohání moucha, nebo vosa a otravně vám bzučí kolem uší. Ale vydržet v létě v domě či bytě se zavřenými okny se prostě nedá.
 

Sítě proti otravnému hmyzu

Ani večer vám pak neposkytne úlevu, protože to vám pak budou pít krev pro změnu komáři. Pokud tak nechcete používat drahé chemické přípravky, máme pro vás jednoduché a dlouhodobé řešení problémů s hmyzem - sítě do dveří i oken.

Montují se do plastových i euro oken, a jsou tak vhodné pro okna a dveře rodinných domů, ale i obyčejných bytů. Jejich rámy se dodávají v klasických barvách bílé a hnědé, nebo v barvě imitující dřevo; sítě jsou pak buď černé, nebo šedé.

Mnohem více se tak budete zamýšlet nad tím, jaký typ sítě proti hmyzu zvolíte. Kromě běžných okenních a dveřních sítí, které jsou umístěné na pantech nebo obrtnících (kdykoliv je tak můžete odklonit a například zalít květiny), jsou na výběr také rolovací sítě, nebo sítě v podobě posuvných dveří. Rolovací sítě se používají především tam, kde není místo na klasicky otevíranou síť anebo v oknech, kde se často větrají peřiny. Rolované sítě také lépe vypadají, takže pokud chcete mít stylové i sítě proti hmyzu, tak rozhodně neváhejte (to platí pro rolovací sítě do oken i dveří).

Poslední variantou jsou posuvné dveře. Ty se stejně jako rolované sítě využívají v případě, že je kolem dveří málo prostoru. Rám sítě je zavěšen pomocí válečků s kuličkovými ložisky, které jsou na pojezdové kolejnici. Opět se jedná o designový prvek, který zároveň chrání před otravným hmyzem.

Všechny sítě si pak můžete objednat i ve speciální verzi pro alergiky, kdy síť kromě hmyzu zachytí také pylová zrna. Do dveřních sítí je možné umístit dvířka pro vaše domácí mazlíčky. Pokud tak budou chtít, nemusíte jim neustále chodit otvírat síť, ale sami se jednoduše dostanou ven a zase zpátky.

© 2023, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO