Sítě proti hmyzu

Konečně se blíží doba, kdy budeme moci mít celodenně otevřená okna, nebo dveře na balkón či terasu. Ale s teplem přichází i doba, kdy se ve vzduchu objevuje všelijaký nepříjemný hmyz, který ale nikdo z nás doma mít nechce. A právě k tomuto účelu slouží sítě proti hmyzu.

Sítě proti hmyzu

 

 

 

 

Na první pohled by se mohlo zdát, že na sítích proti hmyzu není nic neobvyklého, nebo jakákoliv možnost výběru. Ale myslet si něco takového by bylo chybou. I něco tak obyčejného jako síť proti hmyzu můžete přizpůsobit vašim požadavkům. Výběr barev rámu je sice omezený, ale všechny varianty nabízejí základní barvy, které by měly ladit s vašimi okny.

V čem jsou tedy tak neobyčejné? Naše firma vám nabízí několik variant provedení. Jedním z nich je klasické „dveřní“ otevírání. Manipulujete tak se sítí jako celkem, což přináší jisté riziko, že přece jen nějaký ten hmyz pronikne k vám domů. Pokud chcete v daném okně například větrat peřiny, nebo si prostě jen užít nerušený výhled ven, tak jsou tu rolovací sítě. Síť se ale neroluje jen nahoru a dolu, ale můžete si zvolit variantu, kdy se síť roluje do boku. Pak je tu také varianta v podobě posuvných dveří. Ty jsou vhodně především pro pohodlné uživatele, protože manipulace s nimi je opravdu snadná a bezhlučná. Jsou také určeny pro dveře, za nimiž není příliš prostoru a použití klasických sítí by bylo problematické. Povrch kolejnice a celého zařízení (u všech typů sítí) je vyrobený ze speciálních materiálů a ošetřený přípravky proti korozi, a tak se nemusíte bát, že by jim povětrnostní podmínky nějakým způsobem uškodily. Samotné sítě jsou velmi odolné a ani domácí mazlíčci je jen tak nerozbijí.   Odolné proti domácím mazlíčkům


Díky našim sítím se tak nemusíte bát mít při horkých letních nocích otevřená okna a zároveň se bát ataků ze strany vtíravého hmyzu. Budete si tak moci užívat bezstarostný spánek bez použití drahých chemických přípravků.

© 2023, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO