Sítě do dveří i pro domácí mazlíčky

Sítě proti hmyzu se pomalu ale jistě stávají nezbytným vybavením oken a dveří zejména u rodinných domků, kde je koncentrace protivného hmyzu vyšší, než třeba u panelových domů. To však neznamená, že sítě proti hmyzu nenajdou své uplatnění v oknech bytů či ve dveřích na balkon.

Sítě do dveří i pro domácí mazlíčky

Sítě proti hmyzu vám umožní větrat i za horkých letních nocí a přitom mít doma rozsvíceno. Všechny hmyzí návštěvníky zastaví, a vy se tak můžete bez obav z poštípání komáry doma bavit. Navíc váš výhled skrze okno či dveře zůstane téměř neporušený, protože přes síť je výborně vidět. Z dálky pak téměř nepoznáte, že v okně nějaká síť je.

Pokud jste vlastníky nějakého toho domácího mazlíčka a jste rádi, že je teplo a nemusíte mu v jednom kuse otevírat dveře a pouštět ho ven a pak zase dovnitř, tak i pro vás máme řešení, jak zachovat volný výběh zvířete a zároveň bránit hmyzu v létání dovnitř. Přitom ale nedojde k žádnému poškození síťoviny.

Tím řešením jsou zabudovaná dvířka. Mají na sobě variabilní zarážky, které umožňují jednosměrný nebo obousměrný průchod, popřípadě úplné zajištění proti průlezu, když chcete, aby zvíře zůstalo uvnitř. Při výběru sítě proti hmyzu s průchodem si však nejdříve přeměřte svého mazlíčka, aby se vytvořil prostor odpovídající jeho rozměrům. Je dobré nechat si udělat o něco větší průchod pro případ, že by váš pejsek či kočička přibrali anebo proto, aby se nebáli skrze dvířka prolézat.

Tuto „vychytávku“ si zajisté zamilujete nejen vy, ale i váš domácí mazlíček, který si díky ní užije volnost a na zahradě ani doma už mu nic neuteče.

© 2023, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO