S venkovními žaluziemi neuděláte chybu

Stavíte si dům na „zelené louce“? Nebo u vás došlo konečně na dlouho očekávanou přestavbu a nyní plánujete velké změny ve všech oblastech včetně oken? V tom případě nezapomeňte do svých záměrů zahrnout také úvahy o venkovních žaluziích.

S venkovními žaluziemi neuděláte chybu

Ty jsou totiž v současné době využívány jako nejčastější způsob, kterým se zastiňují a tepelně izolují interiéry budov domácností i firem. Čím si tuto pozici vůbec zasloužily?

Zastínění proti slunečnímu záření či nočnímu osvětlení jde skvěle nastavovat pomocí naklápěcích lamel, které jsou vyrobeny z kvalitních hliníkových materiálů. Máte zájem o úplnou tmu? Nebo něco mezi tím? Anebo dáváte přednost plnému světlu přes den, ale večer potřebuje klid od všech světel? Ať už jste člověk s jakýmikoli potřebami, tak pro vás mohou být venkovní žaluzie ty pravé.

Víte však, co je další velmi vítaná vlastnost? Kromě kvalitní tepelné izolace si můžete dobře zastínit místnost a zároveň u toho větrat. Díky tomu snížíte v létě náklady na klimatizaci a také v opačném případě v zimě na topení. A ušetřit na energiích se nejenom v dnešní době vyplatí, nemyslíte? Zajisté vás také potěší informace, že na venkovní žaluzie vám dáme záruku dlouhé čtyři roky, během kterých si můžete docela dobře ověřit, jak plní vámi určené požadavky.

Vyberte si z naší široké nabídky dvaceti pěti různých barev lamel! V sortimentu si můžete zvolit mimo jiné také pět odlišných tvarů, díky čemuž si venkovní žaluzie přizpůsobíte vašim potřebám a celkovému vzhledu budovy.

Jednou z dalších výhod tohoto typu žaluzií je i větší zabezpečení vašeho majetku, protože dostat se dovnitř přes hliníkové lišty není zrovna jednoduchá práce a případný zloděj si dvakrát rozmyslí, zda mu to za to vůbec stojí.

Buďte i vy styloví a vyberte si venkovní žaluzie, které mají šmrnc a budou vám co nejvíce k užitku!

© 2023, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO