S vanovými zástěnami si sprchování více užijete

Vanové zástěny by měly být povinnou výbavou do koupelny každé domácnosti! Proč tomu tak je a jaké jsou jejich hlavní výhody pro uživatele?

S vanovými zástěnami si sprchování více užijete

Ukažme si to na příkladu. Určitě se vám to jednou za čas stává – rádi byste se osprchovali, ale nemůžete to udělat pohodlně ve stoje, protože byste všude nacákali a udělali ze své koupelny jedno velké kluziště nebo rovnou připravili menší potopu. Pokud se vám nelíbí řešení tohoto problému pomocí závěsů, které bývají mnohdy nevzhledné a nepraktické, tak vanové zástěny jsou pro vás jasná volba. Nemusíte se už nikdy více omezovat při sprchování – očistné chvíle si totiž budete moci užívat v jakékoliv poloze! Zástěny vám tak zajistí nejenom žádanou čistotu koupelny, ale hlavně celkovou bezpečnost, která je vždy nejdůležitější. 

V našem sortimentu si můžete vybírat ze zástěn firmy RAVAK, které máme připraveny ve variantách:

  • Dvoudílných
  • Třídílných 
  • Pětidílných

Velkou předností všech nabízených typů je možnost jejich uskladnění. Jestliže tudíž bojujete s místem, jedná se o skvělé řešení tohoto problému. Dvoudílnou variantu je možné vzájemně výborně sklopit a díky tomu nezabírá zbytečně mnoho prostoru. Třídílné jsou na tom podobně, avšak dají se složit nejenom směrem ke stěně, ale také i do vany. Pokud však chcete ušetřit opravdu co nejvíce místa, tak volte pětidílnou variantu, která je nejefektivnějším způsobem, jak tohoto cíle dosáhnout.

Všechny zástěny jsou vyráběny z několika různých typů skel, které vám poskytnou soukromí podle vaší potřeby. Je to navíc velmi elegantní a moderní doplněk, který je nejenom praktický, ale také stylový! Svým vzhledem se hodí jak do panelákových bytů, tak i do rodinných domů. Výhodou vanových zástěn je mimo jiné také i jejich údržba – je snadná a rychlá! 

Už jste se rozhodli, která z variant bude ta nejlepší pro vaši koupelnu? 

 

© 2023, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO