S interiérovými roletami uděláte svůj domov stylový

Klasické interiérové žaluzie vám nepřijdou přitažlivým řešením pro zastínění místností vašeho domova? Pokud byste dali přednost jednoduchosti a zároveň stylovému vzhledu, tak to můžete vyřešit látkovými roletami.

S interiérovými roletami uděláte svůj domov stylový

Velmi snadno tak získáte moderní vzezření vaší domácnosti a rovnou i kvalitní zastínění. Jde o praktický způsob, které vás bude nejenom na pohled každý den těšit!

Náš sortiment zahrnuje rolety:

Slyšeli jste už o Rolo Mono? Jedná se o novinku mezi látkovými roletami, kterou nejlépe využijete u plastových a hliníkových oken. Její velkou výhodou je obrovské množství barevných variací, a hlavně jednoduchá montáž, kdy není třeba vrtat do okenního křídla, ale postačí vše namontovat do zasklívací lišty.

Výborným řešením, které však není tak známé mezi lidmi, je duo roleta, která zastává funkci z půlky žaluzie a z druhé části rolety. Pokud se tudíž nemůžete rozhodnout, co by pro vás bylo lepší, jedná se o skvělou volbu. Stejně jako u jiných typů si i zde můžete zvolit míru zastínění. Avšak velkou výhodou, na kterou by se neměla určitě zapomenout, je možnost natáčet lamely podle vaší potřeby.

Za zvláštní zmínku stojí záclonová roleta Silhouette, protože se jedná o nový typ, který vám umožní jednoduše nastavit míru propuštění světelných paprsků díky podvojném vedení materiálu a spojení horizontálních pásů.

V naší nabídce si můžete vybrat z velkého množství nejrůznějších barev i typů rolet. Samozřejmostí je také možnost volby procenta zastínění místnosti, které se ovlivní použitou látkou. V nabídce máme připraveny rolety se zastíněním od 25 % až po látky, které pohltí světlo na 100 %.

Jedná se o skvělou volbu pro každého, kdo ocení netradiční, avšak vzhledově pěkné řešení zastínění svých místností od slunečních paprsků. Už jste si z našeho sortimentu vybrali i vy svého favorita? 

© 2023, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO