Rolety Rollite

Existuje mnoho druhů stínící techniky, někdy Vám zabere mnoho času vybrat tu správnou, která Vám bude ladit k interiéru. Nejen že je několik typů žaluzií, ale je také několik typů rolet. Existuj rolety, které se montují do zdi nebo do stopu, a také jsou rolety, které se montují přímo na rám okna. Jedná se o duo rolety mini nebo rolety Rollite.

Rolety Rollite

Rollite jsou také oblíbené díky postraním vodícím lištám, díky těmto lištám skvěle zastíní celý interiér. Látka u rolet Rollite se navíjí do kastlíku. Základní barvy kastlíků jsou bílá a hnědá. Ale za příplatek si můžete zvolit i stříbrnou, světle béžovou, tmavě žlutou a také okrovou.

Rolety Rollite mají také širokou škálu barev látek.  Ve vzorníku najdete také látky se vzorem. Důležitý je výběr propustnosti světla u látek. Na výběr máme látky, které jsou blackoutové – nepropustí žádné světlo. Takové látky se hodí například do ložnice nebo do dětského pokoje, aby Vás nebudilo ranní sluníčko. Nebo aby Vaše malé děti mohli odpoledne spát ve tmě. Někteří z Vás ale nemají rádi úplnou tmu ani při spaní. To ale není žádný problém, protože na výběr máme i látky, které propouští světlo. U těchto látek je propustnost světla různá. Některé látky propustí např. pouze 3 % světla a některé například 50 %. Roletky Rollite mají také látky, které jsou z druhé strany perleťové. Tyto látky potom zajistí i odraz světla.

Rolety Rollite se snadno ovládají řetízkem. Navíc v sobě mají brzdu, to znamená, že při regulaci rolety můžete zastavit v jakékoliv pozici a látka Vám na tom místě bude držet. Krom toho mají Rollite i estetický vzhled. Max. doporučená výška je 170 cm a max. šíře je 190 cm.

© 2023, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO