Rolety pro sladké sny

Snad každý rodič je rád, když jeho dítko konečně usne a on tak má klid a čas sám pro sebe nebo na dohánění nejrůznějších restů. Usnout dítěti může pomoci mnoho věcí- zazpívání ukolébavky, přečtení oblíbené pohádky, vyprávění od rodiče a v neposlední řadě zajisté také příjemné prostředí plné tmy.

Rolety pro sladké sny

Právě vytvoření toho pravého prostředí na spaní je pro dítě velmi důležité, nejvhodnějším způsobem, jak zajistit tmu jsou stínící techniky, které jsou vyrobeny z materiálů, které plně zatemní danou místnost. Jsou jimi v první řadě klasické rolety, dále pak římské rolety, plissé žaluzie, nebo japonské stěny. Všechny typy stínění jsou v oblasti barev velmi variabilní, jsou k dostání snad ve všech barevných odstínech, barevných kombinacích a mnoha geometrických a jiných vzorech. Ale pouze rolety Velux mají v nabídce širokou škálu vzorů navržených přímo pro dětské pokojíčky.

Designéři rolet Velux se nechali inspirovat pohádkami ze studia Disney a vytvořili plně zatemňující rolety zejména pro střešní okna se vzory například z Mickey Mouse, Medvídka Pú, Letadel, Bambiho a Popelky. Ze vzorů si tak vyberou holčičky i chlapečci. Pokud se však bojíte, že se rolety vašim dětem nebudou líbit, až vyrostou, můžete zvolit rolety bez obrázků avšak i tak se vzorem, který vaše dítě uspí. V nabídce jsou i vzory připomínající noční oblohu, nebo naopak oblohu za krásného slunečního dne, kdy má člověk chuť jen zavřít oči a lehnout si do trávy.

Rolety s pohádkovými vzory zajistí, aby vaše dítě usínalo a vstávalo s úsměvem při pohledu na oblíbenou pohádkovou postavu. Možná díky nim bude mít i sladké sny třeba o tom, že je krásnou princeznou, nebo chrabrým princem usilujícím o její ruku. Ať tak nebo tak spokojené dítě = spokojený rodič.

© 2023, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO