Rolety od firmy VELUX udělají radost dospělým i dětem

Stínící doplňky od firmy VELUX jsou známé u mnoha lidí po celé České republice. Zvláště pak u těch, kteří mají ve svém domově střešní okna a chtějí je kvalitně zastínit proti mnohdy nepříjemnému slunečnímu či měsíčnímu záření. Co způsobilo, že jsou mezi lidmi tak oblíbené?

Rolety od firmy VELUX udělají radost dospělým i dětem

Jednou z mnoha předností rolet u firmy VELUX je jejich velká spousta nejrůznějších krásných motivů. V naší nabídce naleznete například barevné kolekce, které jsou inspirované světlem od úsvitu až do soumraku nebo třeba i rolety římského typu, jež jsou stylovým dekorativním doplňkem. Vyberte si snad každý!

Radost však s roletami VELUX uděláte nejenom sobě, ale také vašim dětem, protože v nabídce máme dvanáct zatemňujících typů s pohádkovými vzory z dílny společnosti Disney. Vaše ratolesti tak mohou pobývat ve svém podkrovním pokojíčku se střešním oknem, který má krásnou roletu v motivu Myšáka Mickeyho, Bambiho nebo třeba medvídka Pú. Pokud chcete mít opravdu spokojeného potomka, který má ničím nerušený spánek, tak tomu můžete přispět i tímto způsobem.

Skvělou nabídku firmy VELUX doplňuje také zcela zatemňující rolety, které se postarají o váš klidný a ničím nerušený spánek. Výbornou vlastností tohoto typu je také výrobní materiál, který v zimě teplo udržuje v místnosti a během léta vřelé paprsky světla odráží. Co víc si může majitel podkrovního bytu přát? Tento typ vám poskytne to nejlepší zatemnění na trhu, kterého dosáhnete velice snadnou montáží díky systému VELUX Pick&Click!®.

Žaluzie a rolety VELUX jsou navíc u firmy MM-Žaluzie Praha vždy s montáží zdarma, což zajisté ocení všichni, kteří potřebují omezit nadbytečné výdaje, bez kterých se dá docela snadno obejít. Už jste si vybrali ty, které do vašeho domova sedí nejlépe? Pokud ne, tak vás opět odešleme do našeho vzorkového studia, kde si můžete vše nezávazně prohlédnout a vyzkoušet. 

© 2023, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO