Rolety nejen do oken

Jen málokdo by si uměl představit využití našich produktů jinak než jako stínící prostředky, či k jinému využití spojenému s okny. Ovšem rolety a například také japonské stěny se využívají i v případech, kdy chce majitel domu či bytu dočasně rozdělit prostor v některé místnosti. Využít se dají ale také jako trvalé rozdělení místnosti, do které by se klasická zděná příčka nevešla.

Rolety nejen do oken

Rozdělení místnosti pomocí těchto prostředků vám sice nezaručí zvukovou neprostupnost, ale jsou zajisté variantou levnější a méně náročnější na práci, než jakou je klasická zděná příčka. V mnohých případech se také jedná o efektní způsob rozdělení. Protože pokud zvolíte například japonskou stěnu, tak se vám nabídne téměř nekonečné množství motivů, barev a vzorů, které dodají vašemu interiéru osobitý charakter, jež jen tak někdo nemá. Rolety vám oproti japonským stěnám nenabídnou tak rozmanitý výběr, ale jsou odolnější proti mechanickému poškození.

Velkou výhodou využití rolet a japonských stěn v interiéru je to, že rozdělení místnosti může být pouze dočasnou záležitostí. Když budete chtít prostor zase rozšířit, stačí stěnu či roletu zatáhnout a v případě potřeby zase vytáhnout. Nemusíte tak čelit rozhodování zda mít raději jednu větší místnost, nebo dvě menší.

Rozdělení místnosti, ať už je trvalé, nebo dočasné, je poměrně velkým zásahem do vašeho interiéru, a je tak velmi důležité zvážit všechna pro i proti obou variant. Doporučuji si nechat udělat vizualizaci toho, jak by váš interiér po tomto zásahu vypadal, protože vaše vysněná představa nemusí odpovídat realitě a rozdělený prostor bývá obvykle menší, než jste si představovali. Odbornou radu vám pak rádi poskytnou pracovníci naší prodejny.

© 2023, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO