Pořiďte si síťky a netrapte se déle s nepříjemným hmyzem

Určitě znáte ten nepříjemný bzučivý zvuk po zhasnutí světel, který vám přivodí okamžitě husí kůži. Ano, správně hádáte, myslíme komáry! Uvažovali jste nad tím, jak byste proti jejich přítomnosti ve vaší domácnosti mohli efektivně bojovat a nemuseli hned využívat nejrůznější odpuzovače do zásuvek? Možná pro vás máme příjemné řešení.

Pořiďte si síťky a netrapte se déle s nepříjemným hmyzem

Zkuste si pořídit sítě proti hmyzu, které pomohou nejenom s odpuzením komárů, ale také i další havěti, jež se vám může do vašeho bytu lehce dostat. Ostatně k tomu stačí málo – chvilku otevřete okno, máte rozsvíceno a o pořádnou legraci je nejenom na noc postaráno. Chcete těmto situacím zabránit?

Pokud nemáte vycvičené kočky, které by vám nepříjemný hmyz a podobnou havěť v domácnosti pravidelně lovili, doporučujeme zkusit sítě proti hmyzu, které se vkládají do oken či dveří. Jedná se o účinné řešení zejména pro období letních měsíců, kdy o otravné „spolubydlící“ není nikdy nouze. Zajistěte si pohodlný a klidný spánek! S našimi sítěmi to lze snadno a rychle.

V nabídce firmy MM-Žaluzie si můžete vybírat z klasických okenních sítí, rolovacích sítí nebo třeba i posuvných dveří či plisovaných sítí. Právě poslední jmenované jsou současný fenomén – jedná se sice o dražší variantu, ale za to uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Náš sortiment také nabízí nejrůznější dveřní sítě, které jsou ideální pro průchody do zahrad, u kterých je předpoklad, že budou velmi často otevírané a tím pádem s sebou ponesou větší rizika s průchodem hmyzu do vašich domovů. Pozitivní informací pro vás také může být to, že tento typ sítí je možná dodat také v provedení pro vaše kočičí miláčky, která jim zamezí tento nový doplněk do domácnosti rozdrápat.

Jestli vás už nebaví řešit neustálé odhmyzování bytu a chcete si užít pohodlné letní večery bez zbytečných nežádaných návštěvníků, tak si neváhejte prohlédnout naši nabídku sítí.

© 2023, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO