Pohodlné ovládání nejen pro lenochy

Kdysi někdo řekl, že raději zaměstná někoho, kdo je líný, než někoho, kdo je velmi aktivní. A proč? Jednoduše proto, že líný člověk bude hledat ten nejsnadnější způsob, jak daný úkol či problém splnit a to v minimálním čase a s vypětím minima sil. A možná právě takto vzniklo ovládání žaluzií a rolet pomocí motorku.

Pohodlné ovládání nejen pro lenochy

Klasické ovládání pomocí šňůrek nebo řetízků je nepohodlné, a pokud máte velké množství oken, tak vám jen ranní vytahování a večerní stahování žaluzií zabere velké množství času, který byste zajisté mohli využít mnohem užitečněji. Nemluvě o tom, že pro hendikepované lidi může být tato manipulace ještě obtížnější.


Nejlepší na ovládání pomocí motorku je to, že vše řídíte pomocí ovladače podobnému tomu, kterým ovládáte televizi. A to třeba i z pohodlí vašeho gauče, nebo rovnou z postele. Dálkovým ovladačem můžete ovládat každou roletu zvlášť nebo je můžete ovládat najednou po šesti nebo šestnácti kusech. Ale například u solárních žaluzií si můžete zvolit možnost, kdy si jen nastavíte čas, a žaluzie se v tuto dobu samy vytáhnou či stáhnou. U rolet Hi-decor si můžete vybrat mezi baterií a solárním panelem. Se solárním panelem roleta vydrží nabitá za slunného počasí 2 dny. S externí baterií se roleta nabíjí zhruba 4 hodiny a vydrží nabitá 4 - 6 měsíců.


Žaluzie či rolety ovládané motorkem jsou vhodné do všech typů oken a nevyžadují žádné kabelové připojení. Jejich provedení se navíc neliší od těch „normálních“. Vybrat si tak můžete téměř jakoukoliv barvu či barevnou kombinaci.


Pohodlné ovládání žaluzií vás bude rozhodně bavit a uděláte s ním dojem na nejednoho návštěvníka. A čas, který ušetříte, když nebudete vše ovládat manuálně, můžete věnovat například rodině, nebo můžete prostě jen odpočívat.

© 2023, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO