Plissé – elegantní řešení pro zastínění interiérů

Už jste slyšeli o plissé nebo také jinak řečeno plisovaných žaluziích? Pokud ne, je tento článek přesně pro vás! Seznámíme vás totiž s další efektivní možností zastínění místností ve vašem bytě či domě. Tentokrát se podíváme na zoubek látkovým žaluziím, které mají místo klasických hliníkových lamel skládanou plisovanou látku.

Plissé – elegantní řešení pro zastínění interiérů

Plissé se v současné době řadí k velmi oblíbeným typům žaluziím nejenom na českém trhu. Její rozšířenost tkví hlavně ve vzhledu a praktičnosti. Jedná se totiž o moderní stínící techniku, kterou skvěle doladíte do každého interiéru.

Velkým plusem je také možnost nainstalovat si tento typ žaluzií prakticky do všech typů oken od plastových, dřevěných, střešních nebo třeba až po jiná atypická okna, která ve svém bydlení můžete mít. Údržba i ovládání je navíc velmi snadné, což zajisté ocení každý člověk, co se nerad hrabe v příručkách o použití.

V naší nabídce si můžete vybrat z látek pro plissé, které mají různé úrovně zastínění až po úplně zatemňující typy. Díky výjimečnému systému plisované žaluzie má navíc každý její uživatel možnost vytvořit si stínící pruh o libovolné výšce. A pokud máte plisovanou žaluzii ze dvou látek, tak se těšit můžete i na jednoduché ovládání, které vám umožní vytáhnou nebo stáhnou jednotlivé profily.

Sortiment společnosti MM-Žaluzie obsahuje nabídku plissé od tří kvalitních výrobců:

Předností plisovaných žaluzií od společnosti Leha nejsou jenom jejich praktické funkce, kterými jsou například nehořlavost, kvalitní zatemnění nebo třeba tepelná izolace, ale také ohromné množství barevných variací, z nichž si můžete vybírat. Nachystáno pro vás je přes 400 různých barev látek, u kterých je možné navolit samozřejmě také míru propustnosti světla. Výhodou je i pětiletá záruka, kterou na výrobky od firmy Leha dostanete!

Máte zájem o elegantní řešení svého interiéru, které je moderní, a navíc velmi praktické? Tak to s plisovanými žaluziemi určitě neuděláte chybu.  

© 2023, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO