Plissé bude slušet i vašim oknům

Název plisé může působit exoticky, co to tedy vlastně plisé je? Toto slovo, které pochází z francouzštiny, označuje stínící techniku, velice laicky řečeno jde o „žaluzie tvořené ohýbanou látkou“, které můžete díky naší široké nabídce barevně sladit s vaším interiérem. 
 

Plissé bude slušet i vašim oknům

Plisé je velmi vhodné nejen pro klasicky tvarovaná okna, ale je možné jej také přizpůsobit atypicky tvarovaným oknům. Díky plisé tak můžete zastínit jakýkoli prostor. Nejen, že vám pěkné plisé poslouží jako ochrana proti slunci, ale je také vhodné pro úplné zatemnění. Určitě oceníte i jeho další vlastnosti jako je nehořlavost a také tepelná izolace. Velkou výhodou plisé žaluzií je samozřejmě také ochrana soukromí, žaluzie plisé zajistí, že se pohledy zvědavých kolemjdoucích nedostanou do vašeho soukromí.

Plisé žaluzie mohou být použity pro jakýkoli tvar okna, proto jsou oblíbeným stínícím prvkem i pro okna netradičních tvarů. Netradiční tvar okna může jeho majitelům působit značné potíže, při snaze o jeho zatemnění. Plisé žaluzie vám pomohou tento problém elegantně vyřešit, postarají se totiž o jakýkoli tvar okna, téměř žádný tvar není pro plisé problémem. Výhoda plisé žaluzií je také v jejich barevných variantách, Vybrat si totiž můžete barevné plisé žaluzie v jakékoli z nepřeberného množství barev. Plisé žaluzie z kvalitních látek mohou být transparentní, polotransparentní, tedy průhledné i poloprůhledné (ty se hodí obzvláště do místností, kde se potřebujete věnovat práci na počítači, a to v důsledku dobré viditelnosti na monitor), ale samozřejmě také zcela neprůhledné.

Montáž plisé žaluzií je snadná a provádí se do zasklívací lišty. Žaluzie plisé jsou opatřeny šňůrou, madlem i řetízkem k ovládání. Plisé je dodáváno barevně sladěné s látkou, která je použita a látky používané k jejich výrobě jsou ve většině případů pratelné.

© 2024, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO