Obtěžuje vás hmyz?

Obtěžuje vás hmyz?

Znáte to, v průběhu letního větrání stačí na moment rozsvítit v místnosti světlo a pokoj je plný hmyzu. Sítě proti hmyzu do oken tento problém spolehlivě odstraní.

 

Sítě proti hmyzu jsou vhodné zejména v teplých obdobích při nočním větrání. Zabraňují vniknutí hmyzu a jsou velmi prodyšné. Můžete si vybrat sítě pevné, dveřní, otevírací, rolovací nebo dnes tolik populární  plissované. Mají velkou výhodu, že se skládají, nikoliv rolují, a jsou tedy prakticky bezporuchové. Pokud je nebudete chtít mít zatažené, pouze je jen složíte do kastlíku a také jsou velmi úsporné, co se prostoru týče. Představte si malý balkón a dveřní síť. Otevřete je a tu židle, tu stůl, pořád musíte dveře obýhat. Ikdyž je pravda, že se dveřní sítě za vámi sami zavřou, plissované musíte zavřít vy.

Barevné provedení rámu jsou standardní barvy jako je bílá nebo hnědá, ale také můžete zvolit imitaci dřeva. Můžete tak perfektně sladit barvu rámu s barvou vašich oken.V paneláku v 9.patře vám na tom pravděpodobně tolik záležet nebude, ale u rodinného domů, či bytu s terasou už budete přemýšlet jinak. Barevné provedení sítě je šedá a černá.

Máte doma kočku či psa a o síť se bojíte? Nemějte obavy a pořiďte si síťovinu proti kočkám. Tato síť odolá jejich drápkům, kočka po ní může vesele lézt..pokud tedy nemá 10 kg.

Řešíte problém, a to že chcete mít síť zavřenou a pes nebo kočka kňourá, že chce ven nebo dovnitř? Nic neřešitelného.. Vyrábí se dveře se vstupem pro kočky (malý otvor) nebo pro psy (velký otvor). Vaše zvířátko si tak může běhat kam chce.

Někdo si myslí, že sítě proti hmyzu stíní. Ano, stíní, ale tak lehce, že to ani nepoznáte. Mluvíme o klasických napnutých, plissované vytvoří varhánky, tudíž stínivost trochu je.

Ještě váháte?Jaké sítě proti hmyzu

© 2023, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO