(NE)typické žaluzie

Říká se, že oči jsou okny do duše člověka, ale opravdová okna nám dávají nahlédnout do duše našeho domova. Oknem může kdokoliv spatřit střípky z našeho soukromí, aby se tomu tak nestalo v nevhodných chvílích, mají okna stejně jako oči zařízení, které tomu zabrání - žaluzie. Nevzhledné, často rozbité žaluzie z dob dávno minulých, nahradily žaluzie moderní, kvalitní a oku lahodící, které si každý zákazník může přizpůsobit vlastním požadavkům.

(NE)typické žaluzie

Kromě klasických interiérových žaluzií, které jsou ovládány pomocí řetízků, jsou v naší nabídce také venkovní žaluzie, jenž se ale dají využít i v interiéru. Venkovní žaluzie nemusí sloužit jen k zabránění vstupu světla a cizích pohledů dovnitř domu, ale mohou také předejít vstupu cizích osob, nebo předmětů. Kromě toho jsou oblíbené i díky tomu, že šetří energii unikající z domu. V případě, že jste takzvaně zeleně smýšlející, jsou v nabídce solární žaluzie, které převádí sluneční energii na tu elektrickou, čímž šetří nejen vaše peněženky, ale i přírodu. V neposlední řadě má zákazník možnost vybrat si žaluzie z látky (mnohonásobně zvyšující variace barev a dekorů) - zvané plisé, neboli plisované žaluzie. Tento typ žaluzií má opět multifunkční charakter, tedy neslouží „jen“ k polapení světla, ale také k zútulnění interiéru.

Typů žaluzií a jejich provedení je velká spousta stejně, jako je mnoho barev očí. Vybrat si mezi nimi se tak může zdát jako nadlidský výkon, ale naštěstí existuje mnoho ochotných lidí, kteří vám s výběrem těch "právě pro vás" správných žaluzií rádi pomůžou. A právě takové lidi najdete i u nás.

© 2024, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO