Netradiční žaluzie

Doba pokročila, lidé se chtějí od sebe navzájem lišit a jsou také mnohem otevřenější novým nápadům než dříve. A tak není divu, že na trhu už není pouze jeden typ žaluzií a jeden typ rolet, ale do českých domácností a firem pronikají také mnohem elegantnější a rozmanitější typy stínění.

Netradiční žaluzie

Díky těmto novinkám a inovacím vzniká dokonalejší zastínění interiéru a je také mnohem lehčí je udržovat v čistotě. Zde vám představíme některé z inovací ve světě žaluzií.

 

Hliníkové žaluzie Neoisolite
Na první pohled se může zdát, že se jedná o běžný typ žaluzií, ale na druhý pohled zjistíte, že mají jednu zvláštnost. Poskytují totiž možnost úplného odklonění žaluzie z okenního křídla, což pomáhá především ve chvíli, kdy chcete okno pohodlně a bez problémů umýt.

 

Dřevěné a bambusové žaluzie
Ano, žaluzie už nemusí být vyrobené pouze z plastu, ale mohou být z přírodních materiálů, jako je dřevo, nebo bambus, jejichž dopad na životní prostředí při jejich výrobě a při jejich likvidaci je mnohem menší, než u klasických žaluzií. Výhodou je také elegantní vzhled, který v interiéru vytváří jedinečnou atmosféru.

 

Žaluzie Luxaflex Megaview
Tento typ žaluzií poskytuje díky svému jedinečnému dvojitému uložení lamel mnohem větší viditelnost skrze okno než běžné žaluzie. Váš výhled z okna tak bude jasnější a vám už neuteče nic z toho, co se děje za okny. Nevýhodou je však jejich vyšší pořizovací cena.

 

Interiérové žaluzie Cetta
Lamely tohoto typu stínění jsou vyráběné ve tvaru „C“ bez záhybů na jejich koncích. Tím se dosahuje perfektních světelných podmínek uvnitř interiéru a zároveň úspory energie. Jejich zvláštností je také to, že se neinstalují na okna, ale do stěny, nebo stropu.

© 2023, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO