Netradiční produkty

Ačkoliv jsou tyto stránky primárně určené pro ty, co hledají kvalitní stínící techniku do plastových i euro oken, která je na míru a přesně přizpůsobená vkusu a požadavkům našich klientů, tak se u nás dají zakoupit i poněkud netradiční produkty, které se stíněním nemají na první pohled nic společného.

Netradiční produkty

Na druhý pohled však zjistíte, že poblíž oken se dají umístit nejen nejrůznější druhy rolet a žaluzií, ale například také sušáky na prádlo, garnýže či markýzy. Zasklení balkónu vás pak ochrání nejen před zloději, ale také před hlukem a prachem z ulice. Tohle všechno (a nejen to) se dá u nás pořídit.

Ale pozor, ne vždy se zaměřujeme pouze na přechody mezi interiérem a exteriérem. Naši práci můžete ocenit také uvnitř vašeho domu či bytu a to přímo ve vaší koupelně. Jedním z našich produktů jsou totiž vanové zástěny, které udrží vodu při sprchování pouze ve vaně, a zabrání tedy tomu, abyste po sprchování ještě dlouhou dobu vytírali podlahu.

Všechny produkty se snažíme přesně přizpůsobit přáním našich klientů a především jejich interiérům. Ani stínící technika, ani ostatní naše produkty totiž nejsou jen vysoce funkční, ale stávají se designovou součástí interiéru, takže by do něj měly co nejvíce zapadat a podtrhnout jeho charakter. Zdá se to jako banalita, především u těchto „netradičních“ produktů, ale i ty vytváří atmosféru domova. Pokud jsou vkusné a vhodné, tak si jich nejspíš nebudete všímat, ale pokud by byly pravým opakem, určitě je budete chtít odstranit. Myslet tak musíte nejen na jejich účel, ale měli byste pečlivě zvážit také jejich vzhled. Nic vás totiž nebude iritovat tak, jako staromódní garnýž v moderním domě.


Při výběru stínící techniky se nezapomeňte podívat také na ostatní produkty v naší řadě. Budete možná překvapeni, že nejen žaluzie a rolety mohou zkrášlit vaše okna.

© 2023, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO