Nebojte se kombinovat!

Fantazie a kreativita odjakživa pronikala i do světa stínících technik. Většinou se však omezovala pouze na oblast rolet a ostatních technik vyráběných z látek, jako jsou obyčejné závěsy, ale také třeba japonské stěny či římské rolety, kde se vždy dalo kombinovat barvy, vzory i tvary a vytvořit si vskutku originální kousek.

Nebojte se kombinovat!

Naštěstí se však barevná paleta, ze které si můžete vybírat pro všechny typy stínění včetně žaluzií, podstatně rozrostla, a tak nemusíte zůstat u klasické šedé, nebo jiné základní barvy, ale můžete si barvu stínění přizpůsobit přesně vašemu interiéru. Dokonce se nemusíte omezovat na jedinou barvu, ale barvy můžete kombinovat. To se týká obzvlášť vertikálních žaluzií, které jsou velmi praktické a vhodné nejen do kanceláří a škol, ale také do běžných domácností.

Využít můžete klidně celé barevné spektrum, a vytvořit tím ve vašich oknech duhu bez potřeby deště za slunečného počasí. Častější však je pravidelné (nepravidelnosti se ale taktéž meze nekladou) střídání dvou či tří barev, které dohromady vytváří skvělý a také jedinečný dojem. Interiér se díky tomu nejen rozjasní, ale také získá výjimečný šmrnc. I do jinak obyčejné kanceláře pak lidé chodí raději než do kanceláře s „běžnými“ žaluziemi.

Kombinovat ale nemusíte pouze barvy, ale také například vzory či materiály, ze kterých mají být jednotlivé lamely vyrobeny. Vše záleží na vaší odvaze zkoušet nové věci a na tom, co všechno vám výrobce dovolí vytvořit.

Zajisté se tak vyplatí nejen zainvestovat do kvalitního stínění, ale také popustit uzdu své fantazii a vytvořit si doma či v práci příjemné prostředí, ve kterém se nápady na další vylepšení jen pohrnou.

© 2024, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO