Moderní vzhled a spolehlivá funkce

Máte zájem o interiérové žaluzie, na které se můžete opravdu spolehnout? Novým typem žaluzií do všech vnitřních prostor jsou Cetta Economy. Využívají se převážně do výrobních hal, různých administrativních budov, skladových prostor nebo také běžných bytů či rodinných domů.

Moderní vzhled a spolehlivá funkce

Jednoduše řečeno – mají o ně zájem všude, kde je potřeba skutečně kvalitní a spolehlivý výrobek, který ve své funkčnosti jen tak nezklame. Potřebujete přesně takový typ? V tom případě jste u nás správně.

Žaluzie Cetta Economy jsou velmi moderní a ekonomický doplněk, který účinně stíní a zároveň zamezí zvědavým pohledům do místnosti třeba od procházejících lidí z ulice. Mimo těchto dvou základních funkcí slouží také pro úsporu energie, což zajisté ocení každý, kdo nerad zbytečně plýtvá, co myslíte?

Samotné ovládání zajisté potěší i méně technicky zdatné zákazníky, protože je skutečně velice jednoduché. Využívá se zde šňůrka s naklápěčem lamel a vytahovací šňůrka s brzdou, která slouží pro spouštění/vytahování do výšky podle vašich požadavků. Nemůžete na tom snad nic za běžných okolností zkazit.

Žaluzie Cetta Economy se prodávají v šíři 35 nebo 50 milimetrů a je možné lamely vést v ocelovém lanku nebo zvolit volně visící žaluzii bez vedení. Zavěšují se buď do stropu anebo je možné je připevnit také na zeď – záleží pak už jen na domluvě. 

V sortimentu MM-Žaluzie Praha si můžete vybírat ze dvou základních barevných variant – šedé a bílé. Nebo pak za příplatek i z různých třinácti dalších RAL barev. Finální volba je skutečně jen na vás. Pokud však toužíte po tom, abyste si mohli vybrané žaluzie prohlédnout tzv. „naživo“, tak to pro nás není vůbec žádný problém. Stačí zaskočit do naší vzorkovny v Praze 9.

Objednejte si montáž po celém hlavním městě České republiky i jejím okolí a mějte svá okna kvalitně a moderně chráněná.

© 2023, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO