Interiérové žaluzie pro každý styl bydlení

Pořiďte si praktické interiérové žaluzie a dejte sbohem nepříjemnému slunečnímu svitu a pohledům všetečných kolemjdoucích. Váš domov získá s novými žaluziemi novou atmosféru soukromí. Žaluzie jsou vhodné nejen kvůli svým skvělým vlastnostem, která fungují také jako termoizolační faktor.

Interiérové žaluzie pro každý styl bydlení

Design žaluzií je rozmanitý, zvolit si můžete třeba žaluzie Euro Style, Briliant či Opal, které nejen, že jsou vyhledávány kvůli svému vzhledu, ale tyto designové žaluzie jsou také jedinečné díky jejich snadnému ovládání. Právě zmíněné žaluzie Briliant jsou velmi oblíbené, a to díky svému zaoblenému tvaru, který dodá vašemu interiéru na jemnosti. 

Pokud je pro vás vedle designu důležité také kvalita žaluzií, pak vás jistě zaujmou žaluzie Hit II, které jsou opatřeny praktickým límečkem mezi krycím profilem a první lamelou žaluzií. Jako velkou výhodu můžete brát to, že tyto žaluzie nejsou prakticky reklamovány a mají záruku 5 let. Montujeme žaluzie v Praze a okolí a mohou být jak vertikální, tak i horizontální. Žaluzie Hit II lze navíc také vyrobit v imitaci dřeva. Žaluzie se vzhledem dřeva jsou stále více oblíbené především pro svou eleganci a neobyčejný vzhled. Příroda se postupně stává neoddělitelnou součástí našich domovů, a proto není divu, že dřevěné žaluzie, nebo žaluzie z bambusu, se stávají stále více oblíbeným funkčním interiérovým doplňkem.  Přírodní materiál povznese váš domov a udělá z něj útulnější místo pro život. Pokud vás tedy nebaví klasické žaluzie a chcete vašim oknům dodat netradiční vzhled, dejte přednost přírodním materiálům žaluzií a vneste kus romantické přírody do vašeho interiéru. 

Interiérová žaluzie však nemusí mít jen klasický horizontální tvar, pokud preferujete netradiční bytové doplňky, pak vám uhranou také látkové vertikální žaluzie, které můžete pořídit v mnoha různých barvách i tvarech.

© 2023, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO