Interiérové rolety Rollite

Jednou z předních vlastností rolet oproti žaluziím je to, že poskytují dokonalé zastínění interiéru. Tedy alespoň v případě, že si vyberete rolety z látek, které jsou plně zatemňující.

Interiérové rolety Rollite

Interiérové rolety Rollite tuto vlastnost přivádí k dokonalosti, protože mají boční vodící lišty, které zabrání proniknout světelným paprskům i skrze sebemenší škvíru, která se u běžných typů rolet může vyskytnout. Ocení to zajisté jedinci citliví vůči jakémukoliv světlu v noci, ale tento typ rolet si zalíbí i ostatní, které ráno budí vycházející slunce skrze starší typy stínění.

Rolety Rollite se hodí pro všechny typy oken - tedy pro hliníková, dřevěná i plastová. Pořídit si je tak může opravdu každý, kdo touží po perfektním zastínění ve velmi vkusné formě. Ovládá se za pomoci řetízku a brzdy, jenž zajistí, že můžete roletu zastavit v kterékoliv poloze, a tím pádem regulovat příval světla přesně podle vašich aktuálních potřeb. K dostání jsou ve všech základních barvách a jejich kombinacích. Objednat si je ale lze i s květinovými či geometrickými vzory, které dodají vašemu interiéru vskutku osobitý charakter.

Kromě všeho výše popsaného jsou výhodami rolet Rollite také snadná údržba (mohou se také vyrábět s příměsí skelných vláken, což ocení zejména lidé s alergií na prach), nebo dlouhá životnost. Pokud je nějakým způsobem mechanicky nepoškodíte, měly by vám vydržet roky v perfektním stavu a sloužit stále jako nové.

Dokonalé zastínění, to je oč tu běží a to je také to, co od interiérových rolet Rollite dostanete. Zároveň s tím ale dostanete mnohem víc a to vkusný a trvalý doplněk vašeho domova, díky kterému budete lépe spát.

© 2023, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO