Garnýžím a záclonám ještě neodzvonilo

Říkal vám někdo, že záclony nebo závěsy už nejsou vůbec v módě a mají je ve svých bytech a domech jen lidé starší generace? Nevěřte tomu! Jedná se totiž i v současné době o stále velmi oblíbenou variantu zastínění a vyzdobení okenních prostor, která je stylová a umí interiér velmi pěkně ozvláštnit. Záleží vám na tom, jak vnitřek vašeho domova vypadá a chcete si ho ještě více zútulnit? Tímto způsobem to půjde.

Garnýžím a záclonám ještě neodzvonilo

Avšak abyste mohli tento užitečný dekorační prvek na okno nasadit, je potřeby vybrat správnou kolejničku nebo garnýže. Zvolit si můžete hned z několika různých druhů v našem katalogu, kdy máte na výběr podle:

  • barvy a odstínů
  • velikosti
  • materiálu
  • počtu kolejnic


Oblíbili jste si přírodní prvky a rádi si je do svého domova vždy zakomponujete? V tom případě nešlápnete s dřevěnými garnýžemi nebo kolejničkami vedle. Připraveno pro vás máme deset různých druhů garnýží v osmi odstínech.

Avšak pokud dáváte přednost spíše hliníkovému materiálu, tak i na tuto volbu jsme v MM-Žaluzie připraveni. Náš sortiment počítá také s těmito požadavky a těšit se můžete na široký výběr různých druhů hliníkových garnýží. Snadno se navíc ovládají i posouvají, což zajisté udělá radost každé správné hospodyňce, která ocení jednoduchou manipulaci.

Jestliže však hledáte něco, co bude z plastového materiálu a bez větších problémů se provede montáž i do stropu, tak si u nás také vyberete dle svého vkusu. Máme připravenou nabídku plastových kolejniček, které využijete v každém interiéru.

Na míru vám mimo jiné vyrobíme záclonové tyče i s koncovkami, které mohou mít až šest metrů. K výběru je připraveno velké množství nejrůznějších stylů i barev, proto věříme, že bude spokojený každý z našich zákazníků.

Pokud navíc bydlíte v Praze, tak vám vše dovezeme zdarma, a navíc i namontujeme, díky čemuž nemusíte řešit žádné další trable spojené s instalací. 

© 2023, Všechna práva vyhrazena, MM Žaluzie interiér Vytvořilo FEO